StudioCaddy je all-in-one nabíjačka pre zariadenia od Apple

ZDROJ | Kengsinton

Známy výrobca príslušenstva Kensington prináša pre majiteľov Apple zariadení novú nabíjačku typu všetko v jednom. StudioCaddy je vybavená integrovanou podporou bezdrôtového nabíjania Qi a je navrhnutá tak, aby maximalizovala priestor na vašom pracovnom stole.

StudioCaddy zaujme nadčasovým modulárnym dizajnom s miestom na uloženie MacBooku, iPadu, iPhone, AirPods a Apple Watch. Na videu nižšie je názorne ukázané, ako funguje modulárny dizajn, pričom sa k stojanu magneticky pripája duálna nabíjacia plocha Qi.

StudioCaddy sa skladá z dvoch častí, ktoré sú magneticky spojené. Prvú polovicu tvorí kovový stojan, do ktorého môžete zasunúť zavretý MacBook, vpredu je pogumovaná plocha určená na položenie iPadu. Druhá polovica sa pripája na prednú časť, má integrované dve bezdrôtové nabíjačky Qi – jednu vertikálnu pre iPhone a druhú (vyklápaciu)horizontálnu, do ktorej môžete vložiť AirPods (ale aj iné slúchadlá s podporou bezdrôtového nabíjania).

ZDROJ | Kensington

Nabíjací stojan má USB-C a USB-A porty pre napájanie ďalších zariadení a poskytuje až 20 W cez USB-C. To je dostatočne na to, aby ste mohli primerane rýchlo nabiť iPad, alebo Apple Watch, notebook však už takto nenabijete.

Pozrite siBezdrôtová nabíjačka Moshi Lounge Q mení polohu pre čo najlepšie nabíjanie

ZDROJ | Kengsinton

Univerzálna nabíjačka StudioCaddy sa dá objednať na webstránke výrobcu, resp. na Amazone za 179,99 dolárov.

ZDROJ | Kengsinton

ZdrojKensington

Komentáre k článku