Sony WI-SP500: Bezdrôtové slúchadlá nemusia stáť stovky eur

Sony má vo svojom portfóliu množstvo slúchadiel, vrátane tých najkvalitnejších. Ak však patríte medzi tých, ktorí slúchadlá pravidelne strácajú, alebo hľadáte niečo pre vaše ratolesti, model Sony WI-SP500 môže byť tou správnou voľbou.

Športové slúchadlá ponúkajú jednoduchý dizajn s nízkou hmotnosťou. Vďaka umiestneniu ovládacieho tlačidla na samotných slúchadlách sú pohodlné, bezpečné a diskrétne, ideálne na aktivity v interiéri, ale aj vonku.

ZDROJ | Sony

Vďaka zabudovanému mikrofónu a hands-free hovorom nemusíte smartfón vyberať z vrecka. Dlhým stlačením tlačidla aktivujete hlasového asistenta v zariadení s Android alebo iOS. Môžete tak pohodlne získať pomoc alebo informácie.

O zvuk sa starajú 13,5 mm neodýmové meniče otvoreného typu, ktoré prepúšťajú bežné okolité zvuky. Ich frekvenčný rozsah je 20 Hz až 20 kHz. Rýchlejšie spárovanie umožní NFC. Bluetooth je vo verzii 4.2, efektívny dosah je do vzdialenosti 10 m, podporuje zvukové formáty SBC a AAC.

Pozrite siPlne bezdrôtové slúchadlá Sony WF-1000XM3 chcú konkurovať Apple AirPods

Vstavaná batéria sľubuje výdrž 8 hodín, na plné nabitie jej stačia 2 hodiny, nabíjajú sa cez priložený microUSB kábel.

Slúchadlá do uší majú ergonomické prevedenie, ktoré zaisťuje bezpečné a pohodlné uchytenie, vďaka gumenému povrchu priľnú k uchu a nepohnú sa ani vtedy, keď sa potíte.

IPX4 zabezpečí ochranu proti striekajúcej vode a potu, takže sa nemusíte báť ich poškodenia.

Športové slúchadlá Sony WI-SP500 sú na výber v ružovej, žltej, bielej a čiernej farbe. Nie sú najnovší model, ale vďaka tomu sa dajú kúpiť za tretinovú cenu, teda zhruba za 35 eur.

ZdrojSony

Komentáre k článku