Sony State of Play – čo môžeme očakávať na PlayStation 5 a PlayStation 4?

ZDROJ | Sony

Sony počas včerajšej prezentácie ponúklo ukážky z nových hier, na ktoré sa môžeme tešiť na nových, ale aj starých konzolách PlayStation.

Crash Bandicoot 4: Its About Time

Posledný Crash Bandicoot príde aj na PlayStation 5 obohatený o podporu DualSense ovládača, 3D audio a 4K Ultra HD pri 60 FPS. Tešiť sa tiež môžete na kratšie loadingy a možný prenos uložených pozícií z PS4 na PS5. Hra bude dostupná od 12. marca 2021.

Returnal

Očakávaný sci-fi titul inšpirovaný Alienom ukázal kúsok hrateľnosti v izolovanom vesmíre. Akcia z pohľadu tretej osoby bude kombinovať akčné pasáže s prieskumnými. Returnal láka na neustále meniace sa prostredie s nepredvídateľnými nepriateľmi. Hru môžeme očakávať 30. apríla 2021 na PlayStation 5.

Knockout City

Bláznivá vybíjaná vo futuristickom meste ako multiplayerová hra dorazí na viacero herných konzol vrátane PlayStationu 4 a 5 už 21. mája 2021. Záujemci sa môžu tešiť na bláznivý multiplayer doplnený o inovatívne herné mechaniky.

Sifu

Japonská bojová hra, ktorá láka na vizuálnu stránku. Tešiť sa tiež môžeme na gameplay v rôznych herných prostrediach, kde sa na boj bude využívať okolité prostredie. Hra vyjde na PS4 aj PS5 tento rok.

Solar Ash

Na Sony State of Play sme sa dočkali aj ukážky hrateľnosti nádherného titulu Solar Ash. Ten pripomína indie hru Journey, iba s akčnejším podtónom. Novinku môžeme očakávať na PlayStation 4 a PlayStation 5 v priebehu tohto roku.

Five Nights at Freddy’s Security Brach

Ak sa chcete báť, potom neprehliadnite tento herný titul, ktorý má v popise práce vás poriadne vystrašiť. Nové pokračovanie úspešnej série vyjde na PlayStation 4 a PlayStation 5 v zatiaľ nešpecifikovaný dátum.

Oddworld: Soulstorm

Pokračovanie kultovej postapokalyptickej prevažne 2D akcie, v ktorej prekonávate rôzne nástrahy. Novinka vyjde na PlayStation 4 a PlayStation 5 už 6. apríla 2021.

Kena: Bridge of Spirits

Na online prezentácii sme sa dočkali aj novej gameplay ukážky na očakávaný titul Kena: Bridge of Spirits, ktorý sa na PlayStation 4 a PlayStation 5 objaví 24. augusta 2021. Nádherná grafika, silná atmosféra a vydarený soundtrack by mali byť zárukou úspechu tejto akčnej adventúry.

Deathloop

Očakávaný PS5 FPS titul od Arcane Studio prinesie výbornú single a multiplayerovú akciu, v ktorej budete využívať kostýmy, rôzne schopnosti či rôznorodé druhy zbraní. Novinku očakávame predbežne tento rok.

Final Fantasy VII Remake Integrade

Jedným z prekvapením večera bola gameplay ukážka na novú prerábku siedmeho dielu z kultovej série Final Fantasy. Pokiaľ si nechcete nechať novinku ujsť, zapíšte si do kalendárov dátum 10. jún 2021. Vtedy by mal titul vyjsť na PlayStation 5.

ZdrojPlayStation YouTube

Komentáre k článku