Sony má aj na toto leto pripravené tri unikátne Extra Bass reproduktory

ZDROJ | Sony

Sony bezdrôtové reproduktory sú populárne zariadenia na letné párty. Výnimkou nie je ani tento rok, kedy japonský gigant predstavil hneď tri nové modely.

Všetky tri modely podporujú Bluetooth pripojenie a sú chránené proti vode, prachu či korózii vďaka IP67 certifikátu. Reproduktory tiež umožňujú vzájomné prepojenie vďaka funkcii Party Connect. Prepojiť môžete až 100 kompatibilných reproduktorov.

Taktiež sú chránené proti nárazom, čo Sony demonštruje aj v prezentačnom videu. Konkrétne ide o modely Sony SRS-XB23, Sony SRS-XB33 a Sony SRS-XB43.

Pozrite siSony pridala do svojho portfólia nové plne bezdrôtové slúchadlá

Sony SRS-XB23

Najmenší a najlacnejší z trojice ponúka podobný tvar aj veľkosť ako JBL Flip reproduktory. Zároveň disponuje šnúrkou na pohodlnejšie uchytenie či prenášanie. Reproduktor môžete mať zavesený, položený horizontálne, ale aj vertikálne.

Čo sa týka výdrže batérie, na jedno nabitie by mal reproduktor vydržať 12 hodín a so zapnutou funkciou Extra Bass 10 hodín. Nabíjanie funguje cez USB-C.

Predáva sa v piatich farebných spracovaniach – čiernom, červenom, modrom, tmavo-šedom a zelenom za cenu 99 dolárov.

ZDROJ | Sony

Pozrite siO čom sme písali pred 10 rokmi? O 3D mobile, 3D Sony telke, 3D projektore

Sony SRS-XB33

Väčší model ponúka aj dlhšiu výdrž batérie, ktorá dosahuje až 24 hodín na jedno nabitie. So zapnutou funkciou Extra Bass slušných 14 hodín.

Lákadlom tohto modelu je funkcia Live Sound, ktorá sľubuje nový zážitok z počúvania. 3D zvuk podľa výrobcu dokáže sprostredkovať lepšiu atmosféru vhodnú na tancovanie.

ZDROJ | Sony

Oproti predchádzajúcemu modelu, disponuje SRS-XB33 aj svetelnými efektmi, ktoré sa prispôsobujú hudbe. Taktiež disponuje väčším počtom konektorov a funkciou NFC. Okrem aplikácie Music Center, ktorá je kompatibilná so všetkými tromi modelmi, si viete tento reproduktor pripojiť aj k appke Fiestable, ktorá umožňuje ovládať svetelné efekty.

Sony SRS-XB43

Posledný model je o niečo väčší reproduktor, ktorý ponúka zabudovaný woofer pre lepšie basy a vo vnútri nájdeme väčší počet membrán na kvalitnejší prenos zvuku. Inak je model po funkčnej stránke rovnaký ako SRS-XB33.

Sony SRS-XB43 je dostupný v troch farebných spracovaniach – čiernom, modrom a tmavo-šedom za cenu 249 dolárov.

ZdrojSony

Komentáre k článku