Slúchadlá Sony h.ear on sa dočkali aj bezdrôtovej verzie

ZDROJ | Sony

Sony už v septembri počas výstavy IFA 2015 predstavilo svoje nové slúchadlá h.ear on NC, ktoré sú štýlovými slúchadlami v rôznych farbách s aktívnym potláčaním okolitého ruchu. Na CES 2016 si však výrobca okrem iných noviniek priniesol novú verziu slúchadiel, ktoré už nepotrebujú ani kábel.

Sony H.ear on Wireless NC 7
ZDROJ | Sony

Pozrite siIFA 2015 | Sony predstavilo dvojicu nových slúchadiel

Vo svojej podstate sú nové slúchadlá Sony h.ear on Wireless NC rovnaké ako model z minulého roku s jedným rozdielom. Pre pripojenie k smartfónu používajú namiesto 3,5 mm audio konektoru technológiu Bluetooth. Slúchadlá pritom používajú audio kodek Sony LDAC, ktorý je podobný známemu Hi-Res Audio.

Sony H.ear on Wireless NC 2
ZDROJ | Sony

Samozrejme nechýba ani aktívne potlačenie okolitého hluku, na ktoré slúchadlá Sony h.ear on Wireless NC používajú novú technológiu Dual noise. O zvuk sa stará dvojica 40 mm meničov s titánovou povrchovou úpravou. Slúchadlá sú dostupné okrem čiernej aj v iných sviežich farbách ako je červená, ružová, žltá, alebo modrá. Dôležitou otázkou bude určite výdrž batérie. Tá podľa Sony vydrží 20 hodín aj so zapnutým potláčaním hluku.

Sony H.ear on Wireless NC 1
ZDROJ | Sony

Nové slúchadlá Sony h.ear on Wireless NC by mali byť dostupné od apríla, pričom ich maloobchodná odporúčaná cena bude 300 €.

ZdrojSony

Komentáre k článku