Smart hodinky Garmin Forerunner 735XT nie sú len pre bežcov

ZDROJ | Garmin

Ani spoločnosť Garmin nezaostáva za konkurenciou. Minulý týždeň sme vám priniesli správu o novom modeli Garmin vívomove s prijateľnou štartovacou cenou a elegantným dizajnom. Dnes si predstavíme ďalší prírastok do rodiny inteligentných hodiniek pod menom Garmin Forerunner 735XT.

Nový športovo ladený model prichádza so zabudovaným systémom sledovania srdcovej frekvencie a integrovanou aplikáciou Strava, vďaka ktorej máte možnosť sledovať svoje „Suffer Score“ a rôzne ďalšie užitočné štatistiky.

Nechýba ani GPS senzor a možnosť použitia hrudného popruhu (chest strap) synchronizovaného s hodinkami pre väčšiu presnosť údajov o srdcovej aktivite. Z pohľadu výdrže dokáže model pracovať na jedno nabitie až 11 dní v bežnom režime, ale iba 14 hodín v tréningovom móde.

Pozrite siGarmin Forerunner 630: najlepšie bežecké hodinky

https://www.youtube.com/watch?v=pkrUntg9els

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 735XT poskytujú všestranné využitie. Svoju užitočnosť dokážu predovšetkým počas behu, ale dobre poslúžia aj v rámci plávania, kondičného tréningu, lezenia a iných kardio aktivít.

Ako aj iné modely od spoločnosti Garmin, aj Forerunner 735XT bezdrôtovo zdieľa všetky dáta s mobilnou aplikáciou Garmin Connect, ktorá vám zobrazí ďalšie hodnotné dáta.

Samozrejme aké by to boli hodinky, ak by nedisponovali klasickými funkciami, na ktoré sme zvyknutí z konkurenčných modelov.

Vďaka prepojeniu so smartfónom vám novinka okrem iného zobrazí aj notifikácie súvisiace s SMS správami, hovormi, kalendárom a sociálnymi aplikáciami. Avšak nie je jasné, či je možné nejako zmysluplne reagovať napríklad na doručenú správu.

Pozrite siGarmin vívomove ako fitness náramok nevyzerajú, v skutočnosti však ním sú

Žiaľ ani Garmin Forerunner 735XT nepatrí k lacným inteligentným hodinkám so športovým zameraním. Predaj začína na cenovke 450 dolárov (približne 394 eur).

Ak preferujete spomínaný hrudný popruh, pripravte si 500 dolárov (približne 438 eur) za bežecký model alebo zaplatením 600 dolárov (približne 525 eur) dostanete sadu určenú na plávanie a triatlon.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku