Skvelé rozhovory do vrecka, počúvajte TECHTALKS aj ako podcast!

ZDROJ | freepik

Ak nás sledujete dlhodobo, reláciu TECHTALKS vám určite predstavovať nemusíme. Vedeli ste však, že celú sériu 18 rozhovorov, ktoré pre vás prinášame na našom YouTube kanáli TECHBOX.sk, si môžete vypočuť kedykoľvek a kdekoľvek aj v populárnej zvukovej forme?

Podcasty si po minuloročnom „boome“ držia obrovskú mieru popularity aj dnes a tomuto skvelému formátu fandíme aj v našej redakcii. Aj preto nás teší, že všetkých 18 doteraz vydaných dielov relácie TECHTALKS si môžete vypočuť práve v tejto forme vo všetkých populárnych podcastových aplikáciách.

Podcast TECHTALKS môžete odoberať cez aplikáciu Apple Podcasty, Google Podcasts, ale aj hudobnú službu Spotify. K tejto populárnej trojici sa pridávajú aj obľúbené špecializované aplikácie Pocket Casts, RadioPublic, Breaker či Anchor.

Tešiť sa môžete na pútavé rozhovory so zaujímavými osobnosťami, technologickej, internetovej, automobilovej i športovej scény na Slovensku. Určite si nenechajte ujsť ani najnovší diel, v ktorom bol našim hosťom Michal Korec, expert korporátnej komunikácie spoločnosti Slovak Telekom, ktorý nám porozprával nielen o aktuálnom dianí vo svete operátorov a 5G sietí.

Knižnicu našej relácie v podcastovom formáte pravidelne aktualizujeme a dopĺňame o nové diely. Neváhajte nás preto odoberať, či už vo vašej obľúbenej podcastovej aplikácii alebo aj na YouTube, kde môžete sledovať nové diely medzi prvými.

Komentáre k článku