Sennheiser HD 660 S – profesionálne slúchadlá pre fajnšmekrov

ZDROJ | Sennheiser

Profesionálna značka slúchadiel Sennheiser, prichádza s novými slúchadlami pre milovníkov hudby. Sennheiser HD 660 S sú lahôdkou, za ktorú si priplatíte.

https://www.youtube.com/watch?v=Y0bSdoiZ948

Najnovší model je nástupcom legendárnych Sennheiser HD 650, ktoré táto nemecká značka vydáva už 14 rokov. Vlajkovú loď však po tejto dlhej dobe nahradia Sennheiser HD 660 S.

Na prvý pohľad vás určite zaujme dizajn bočných náušníkov, ktoré sú masívne a disponujú priehľadnou hliníkovou sieťkou. Model bude k dispozícii iba v čiernom farebnom spracovaní. Po dizajnovej stránke poteší ergonomický tvar, elegantný spájací most s názvom značky a detailné spracovanie.

ZDROJ | Sennheiser

Pozrite siTri nové slúchadlá od Sennheiser potešia každého nadšenca kvalitného audia

Napriek tomu, že sa až tak nelíšia od pôvodných HD 650 slúchadiel, predsa len na nich nájdete menšie zmeny, ako napríklad antracitovo-čierne detaily slúchadiel.

Skutočnými zmenami však skôr prešlo vnútro slúchadiel. Sennheiser HD 660 S sa môžu pochváliť novými meničmi, ktoré ponúkajú menšiu úroveň harmonického skreslenia a sľubujú prirodzený zvuk.

Každý náušník bol podľa výrobcu ručne preverený, či zodpovedá kvalite a či je v zvukovej harmónii s tým druhým s toleranciou +-1 dB.

ZDROJ | Sennheiser

Pozrite siSennheiser GSP 350 – headset s podporou 7.1 zvuku

Sennheiser HD 660 S sa tiež môžu pochváliť nižšou impedanciou na úrovni 150 ohmov. Čo sa týka konektivity, slúchadlá ponúkajú najlepšiu kvalitu pri prepojení na dedikovaný zosilňovač, no ak ich chcete využívať na smartfóne či inom zariadení, v balení nájdete aj konektor na 3,5 mm jack spolu s ďalšími konektormi. Výhodou je, že všetky disponujú medenými koncovkami.

High-end slúchadlá sú už dostupné na trhoch v USA a v Anglicku za cenu 499,95 dolárov, respektíve 429,99 libier. Celkom veľa peňazí za slúchadlá, no na druhej strane, pri značke Sennheiser dostanete aj prvotriednu záruku kvality.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojSennheiser

Komentáre k článku