Sennheiser GSP 600 – high-end headset pre skutočných hráčov

ZDROJ | Sennheiser

Sennheiser na výstave CES 2018 nepredstavil len prvotriedne slúchadlá pre audiofilov, no tiež zaujímavý herný headset Sennheiser GSP 600.

Každý hráč si potrpí na zvuk a obzvlášť tí, ktorí pri hraní používajú headset. Sennheiser so svojou novinkou Sennheiser GSP 600 poteší ako po dizajnovej stránke, tak aj po zvukovej. Tak aspoň sľubuje. Odolné materiály a ergonomické náušníky z pamäťovej peny by sa mali postarať o perfektné pohodlie.

Základ headsetu je vybudovaný na headsete Sennheiser Game Zero, no s vylepšeným mikrofónom, zvýšenou odolnosťou a komfortom.

https://www.youtube.com/watch?v=uwmfzt3d0DI

Pozrite siAudiofili radujte sa, prichádzajú slúchadlá Sennheiser HD 820

Čo sa týka technických špecifikácií, Sennheiser GSP 600 disponuje frekvenčným rozsahom od 10 do 18 000 Hz pri mikforfóne a od 10 do 30 000 Hz pri slúchadlách. Impedancia headsetu je 28 ohmov a hmotnosť headsetu je 395 gramov.

Zaujímavým doplnkom je chladivý materiál, ktorý zabezpečí, že sa vám slúchadlá nebudú lepiť na kožu. Ovládanie funguje cez pohodlné koliesko na naušníku, pomocou ktorého môžete ovládať hlasitosť.

ZDROJ | Sennheiser

Headset je kompatibilný s PC, Mac, smartfónmi a samozrejme s konzolami. Pripojenie prebieha cez 3,5 mm jack a headset by mal byť dostupný už v priebehu tohto januára za cenu 249 eur, čo vôbec nie je zlá cena pri takejto značke.

ZdrojSennheiser

Komentáre k článku