Scubajet – elektromotor na malý čln aj pre potápačov

ZDROJ | ScubajetScubajet

Z malého člna alebo plávacej dosky s veslom sa môže pomocou prenosného elektromotora Scubajet stať šikovným motorovým dopravným prostriedkom.

Scubajet
ZDROJ | Scubajet

Scubajet je koncept prenosného elektromotora, ktorý môžete využiť pri rôznych vodných športoch, napr. kanoistika, potápanie, plavba na malom člne a iné. V priebehu desiatich sekúnd produkt dokáže zmeniť napr. malý čln na vodný dopravný prostriedok s elektrickým pohonom. Umožňuje kombinovať fyzickú aktivitu s relaxačnou plavbou po vodnej hladine.

https://vimeo.com/169693736

Tichý a ekologický pohon

Scubajet je elektromotor s tichým pohonom, s výdržou batérie asi 1,5 hodiny, bez produkcie emisií. Rozmery elektromotoru sú 80 x 25 centimetrov a s hmotnosť 2,4 kilogramu. Výkon elektromotora je možné prispôsobiť rôznym situáciám – rýchlejšej jazde ale aj pomalej, vyhliadkovej plavbe.

Pozrite siPREHĽAD | Čo si vziať so sebou na dovolenku?

https://vimeo.com/176428979

Produkt dosahuje najvyšší výkon približne 3,1 kW.

Scubajet
ZDROJ | Scubajet

Produkt je bezpečný aj pre deti. Momentálne je možné inštalovať motor na kanoe, malý čln a SUP. Neskôr by mal byť dostupný aj pre potápačov.

Ak sa chcete stať majiteľom prenosného elektromotora, môžete podporiť kampaň, ktorá v týchto dňoch prebieha v rámci Kickstarter. Najmenšou sumou, ktorou môžete prispieť je momentálne 990 dolárov, asi 878 eur.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku