Samsung predstavuje chladničku s displejom v štýle Android

ZDROJ | Samsung

Ešte pred začiatkom svetového veľtrhu CES 2016 spoločnosť Samsung zverejnila fotografie svojho nového produktu, smart chladničky.

samsung_smart_fridge_02
ZDROJ | Samsung

Na prednej časti chladničky je totiž displej v štýle Android. Vertikálny displej má 21,5 palca, 1080p. Môžeme povedať, že tento displej skôr pripomína vertikálnu TV obrazovku, ako zabudovaný tablet. Displej ponúka dotykové ovládanie. Taktiež si však môžete zvoliť aj hlasové ovládanie jednoduchým prepnutím tlačidla. V hybridnej chladničke sú integrované reproduktory aj mikrofón.

samsung_smart_fridge_01
ZDROJ | Samsung

Vo vnútri chladničky sa nachádza kamera, ktorá vám môže pomôcť pri udržiavaní zásob potravín v čerstvom stave. Pohľad dnu si môžete prezrieť priamo na displeji. Zobrazovať si taktiež môžete napríklad aj receptáre, užitočné rady, kalendár, počasie, aplikácie k nákupu potravín a iné.

https://www.youtube.com/watch?v=MkOnf7Fl3P0

Tak sa taktiež nový produkt javil aj na billboardoch kórejského výrobcu v Las Vegas, dejisku svetového veľtrhu CES 2016.

samsung_smart_fridge_03
ZDROJ | Samsung

Ďalšie informácie budú dostupné po zverejnení informácii z oficiálnej tlačovej konferencie spoločnosti Samsung na CES 2016.

Komentáre k článku