Samsung Galaxy TabPro S je najkrajší Windows tablet


Notice: Undefined index: source_name in /home/clients/tech-01/techbox.sk/sub/test/wp-content/themes/techbox/inc/extras.php on line 306

Monako sa minulý týždeň opäť na jeden deň stalo miestom plným najmodernejších technológií kórejského výrobcu Samsung.

Chladnička s obrovským dotykovým displejom, vysávač ovládaný aplikáciou, televízory s Quantum dot panelmi a univerzálnym ovládaním, jednoducho naše domácnosti budú ešte viac prepojené. Pozrite si ďalšiu z top noviniek, ktoré sme si naživo vyskúšali na Samsung Forum 2016 v Monaku.

Samsung tabproS_2016_7

Do Monaka si Samsung priniesol aj veľmi zaujímavý Windows 10 tablet s označením Samsung Galaxy TabPro S. Bez preháňania, toto je najkrajší Windows tablet, aký sme kedy držali v rukách. Kovové a tenké 6,3 mm telo v štýle najnovších smartfónov Samsung vás dostane. Použitý 12-palcový Super AMOLED displej má rozlíšenie 2160 x 1440 bodov, no aj ďalšie parametre novinky sú veľmi slušné. Dvojjadrový Intel Core M procesor (2,2 GHz) šiestej generácie dopĺňa 4 GB pamäť RAM a môžete si vybrať 128 alebo 256 GB SSD disk.

Pozrite siVeľký tablet Samsung Galaxy TabPro S prináša Windows 10

Samsung tabproS_2016_10

K dispozícii bude Wi-Fi alebo aj LTE verzia tabletu, kde v prípade LTE pôjde o kategóriu Cat6. Výhodou pri používaní Windows 10 je aj štandardne dodávaný kryt s integrovanou hardvérovou klávesnicou s plnou veľkosťou kláves. Tablet sa ku krytu pripája pomocou magnetov, kryt pritom umožňuje rôzne polohovanie tabletu aj priame nabíjanie batérie klávesnice. Na tele tabletu je však len jediný USB-C port, preto použitie adaptéra bude nutnosťou. Ako to bude s výdržou vstavanej 5 200 mAh batérie uvidíme v reálnom teste, veríme, že sa novinka na Slovensku bude predávať.

 

Komentáre k článku