Samsung Galaxy Buds Pro – sú toto ešte lepšie hrajúce fazuľky?

ZDROJ | Samsung

Dnes Samsung ukázal novú sériu vlajkových lodí Samsung Galaxy S21, pridáva však aj úplne nové Bluetooth slúchadlá Galaxy Buds Pro. Prečo by vás mali zaujať?

Samsung minulý rok ukázal, že vie vyrobiť perfektné Bluetooth slúchadlá do uší. Model Galaxy Buds Live s tvarom fazuliek nás zaujal aj v redakcii, slúchadlá jednoducho hrajú vynikajúco a potešilo nás aj mimoriadne dobre spracované aktívne potláčanie hluku. Rozhodne si prečítajte našu recenziu.

ZDROJ | Samsung

Nové slúchadlá Galaxy Buds Pro sú menšie, stratili dizajn fazuliek, no majú vás očariť ešte lepším zvukom či technológiou aktívneho potláčania hluku. Každé zo slúchadiel má rozmery len 19,5 x 20,5 x 20,8 mm a hmotnosť 6,3 gramu. Je vôbec môžné do takto malého tela vmestiť všetky technológie, batériu či mikrofóny?

ZDROJ | Samsung

V každom slúchadle je 60 mAh batéria s výdržou až do 8 hodín. Nechýba dvojpásmový reproduktor s 11 mm wooferom pre basy a membránou 6,5 mm pre výšky. Zmestili sa sem aj 3 mikrofóny a slúchadlá majú odolnosť IPX7, t.j. môžete s nimi aj plávať do hĺbky 1 meter do 30 minút.

ZDROJ | Samsung

Najväčšou výhodou by malo byť inteligentné potláčanie hluku. Slúchadlá podľa výrobcu dokážu potlačiť až 99% okolitého hluku. Výhodou je práve inteligencia technológie, ak slúchadlá zaregistrujú, že hovoríte, automaticky stiahnu potláčanie hluku, aby ste počuli aj komunikáciu s osobou, s ktorou sa rozprávate.

Pozrite siSamsung Galaxy Buds Live s tvarom fazule chcú zaujať prémiovým zvukom

ZDROJ | Samsung

A naopak, ak netelefonujete, s nikým sa nerozprávate, slúchadlá nezaregistrujú napríklad pokyny pilota počas letu, jednoducho vás od okolitého sveta „odrežú“ a môžete počúvať vaše obľúbené skladby, alebo sa môžete naplno ponoriť do deja filmu, ktorý sledujete. Slúchadlá dokážu aj automaticky prepínať medzi vašimi zariadeniami.

ZDROJ | Samsung

Kolíska, v ktorej slúchadlá prenášate a nabíjate by mala dodať slúchadlám energiu na ďalších 21 hodín prehrávania, t.j. takmer 3 plné nabitia. Slúchadlá budú k dispozícii za 229 eur v čiernej, striebornej alebo fialovej farbe, aby sadli k smartfónom Samsung Galaxy S21.

Pozrite siSamsung Galaxy S21 je tu! Má tri verzie, 5G a mega foťáky

ZDROJ | Samsung

Podobne, ako pri smartfónoch S21 5G, aj v prípade slúchadiel si ich môžete do 28.1.2021 predobjednať s darčekom. V tomto prípade je darčekom bezdrôtová nabijacia podložka EP-P1300T v cene 39,90 €, ktorú dostanete pri dodávke už 29. januára 2021.

ZDROJ | Samsung

Ak si však plánujete predobjednať najvybavenejší Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, tieto slúchadlá aj spolu s novým produktom Samsung Smart Tag získate ako darček.

ZDROJ | Samsung

Novinkou, ktorú dnes Samsung predstavil je aj prívesok Samsung Galaxy SmartTag. Môžete ho využiť na hľadanie stratených predmetov pomocou smartfónu či iného zariadenia s Bluetooth Má kompaktné rozmery, a to 39 x 39 x 9,8 mm.

ZDROJ | Samsung

Môžete sa s ním spojiť do vzdialenosti 120 metrov a SmartTag je odolný aj voči vode a prachu (IP53). Prívesok umožňuje aj hľadanie vášho strateného smartfónu, prepojíte ho aj so službou SmartThings Find a dokážete zdieľať jeho polohu s ďalšími používateľmi. Cena novinky je 34,90 eur a v predobjednávkach Galaxy SmartTag získate ku každému smartfónu série S21.

ZDROJ | Samsung

Komentáre k článku