S prenosným reproduktorom JBL PartyBox 300 zažijete poriadnu párty

ZDROJ | JBL

Ak sa na stretnutiach s priateľmi radi zabavíte pri dobrej hudbe, ale malé prenosné reproduktory sa vám zdajú málo „hlučné“, tak vyskúšajte prenosný párty reproduktor JBL PartyBox 300. S ním určite zažijete poriadnu párty

ZDROJ | JBL

Hoci v jeho prípade hovoriť, že je prenosný, je trochu nadnesené. Predsa len pri rozmeroch 690 x 310 x 320 mm a hmotnosti takmer 16 kg si ho len tak nevezmete na výlet do prírody, alebo ku kamarátovi, kamarátke do paneláku.

recenziaJBL Boombox – prenosný reproduktor, ktorý vás poriadne rozvibruje

JBL PartyBox 300 je však vybavený piatimi meničmi, konkrétne má 2x 6,5” woofer a 3x 2,5” tweeter. Impedancia reproduktorov je 4 Ω a celkový výstupný výkon PartyBox-u je 120 W RMS (240 W MAX-PEAK).

PartyBox 300 od JBL poskytuje viacero spôsobov vstupu zvukového signálu. Vďaka Bluetooth 4.2 k nemu jednoducho bezdrôtovo pripojíte akýkoľvek smartfón, či tablet. USB port vám umožní použitie aj bežného USB kľúča ako vstupného média, prípadne ním nabijete svoj telefón. Prítomný je aj klasický AUX.

recenziaJBL Xtreme 2 – skutočný zvukový extrém

ZDROJ | JBL

Ak ste si dobre všimli detail na zadnú stranu, istotne ste zbadali dva páry RCA konektorov. Ich prítomnosť nie je náhodná. Jedny slúžia na vstup signálu, druhé na výstup. Má to význam aj v tom, že takto môžete navzájom prepojiť dvojicu PartyBox-ov a nie len zvýšiť hudobný výkon, ale aj zvýrazniť stereo zvuk vo väčšom priestore. Mimochodom, na pripojenie dvoch párty reproduktorov môžete využiť aj technológiu TWS (True Wireless Stereo), využívajúcu Bluetooth.

ZDROJ | JBL

Ale poďme ďalej. Je tu ešte ďalšia dvojica vstupov. Pre mikrofón a gitaru. No prosím a karaoke zábava, alebo koncert môžu začať. Čo je však nespornou výhodou modelu s označením 300, je vstavaná nabíjateľná batéria.

Jej kapacita je 10 000 mAH (Li-ion 10,4 Ah, 7,2 V) a vydržať by mala približne 18 hodín prehrávania. No, pri poriadnej párty to asi bude o niečo menej. V každom prípade je to dobrý benefit, ktorý je využiteľný, ak nie je nadosah elektrická zásuvka. V prípade potreby môžete PartyBox napájať aj z auta pribaleným 12V káblom.

https://www.youtube.com/watch?v=4Nuvpem2sZE

JBL PartyBox 300 spríjemní zábavu aj svetelnými efektami jedným z troch režimov Meter, Pulse a Party. Cena tohto reproduktora je 449 €. Na trhu je aj verzia bez nabíjateľnej batérie, JBL PartyBox 200, ktorý kúpite za 379 €. Nech sa páči, diskotéka či menší koncert môže začať.

ZdrojJBL

Komentáre k článku