Rozdávame 100 darčekov CAR kit CAT k predplatnému TECHBOX

Objednajte si teraz ročné predplatné časopisu TECHBOX (4 čísla + poštovné) v cene 16 € a získajte darček zadarmo, unikátnu sadu do auta CAR kit CAT.

Máte záujem o predplatné exkluzívneho technologického časopisu TECHBOX? Prvých 100 z vás, ktorí si objednajú ročné predplatné, môžu teraz k nemu získať praktický darček zadarmo, unikátnu sadu do auta CAR kit CAT.

Sada do auta CAR kit CAT obsahuje Držiak, Napájací kábel a Nabíjačku CAT. Univerzálny držiak CAT s uchytením do vetracej mriežky automobilu je vhodný pre ľubovoľný mobilný telefón šírky 58 – 85 mm. Výhodou je minimalistický moderný vzhľad, ktorý nenarúša dizajn automobilu.

Smartfón v držiaku CAT pritom drží pevne a môžete ho používať na výšku alebo na šírku. Správnu polohu si vždy nájdete vďaka univerzálnemu umiestneniu pre vetracie mriežky v automobile.

Dodávaný napájací kábel má koncovky USB/Micro USB, takže je použiteľný so širokým portfóliom mobilných telefónov. Výhodou je materiál, vďaka ktorému sa vám kábel nezamotá a bude vždy pripravený na dodanie energie pre váš smartfón.

Nabíjačka CAT určená do 12V zásuvky v automobile je vybavená dvomi USB zásuvkami s nabíjacím prúdom 1 A/2,1A. Môžete tak kľudne okrem smartfónu nabíjať aj ďalšie zariadenia, napríklad tablet.

Časopis TECHBOX, ku ktorému získate sadu do auta CAR kit CAT, vychádza už 14 rokov. Zaujme najmä kvalitným odborným obsahom, atraktívnym grafickým spracovaním a unikátnou technológiou tlače UV OfsetPrint.

V časopise TECHBOX nájdete vždy zaujímavé rozhovory, veľké témy, reportáže, lifestyle, novinky a testy produktov. Jednoducho, toto je čítanie, ku ktorému sa vždy radi vrátite.

Časopis TECHBOX dostanete každý štvrťrok s počtom minimálne 164 strán! Je to vlastne obrovská „tech kniha“ plná skvelého čítania, ktorej hmotnosť je viac ako 600 gramov. Plánovaný termín najbližšieho vydania TECHBOX jar 2019 je 25.3.2019.

Ak si teraz objednáte predplatné časopisu TECHBOX (4 čísla + poštovné) v cene 16 €, prvých 100 predplatiteľov získa darček – praktický CAR kit CAT k predplatnému zdarma. Preto neváhajte, darček sa rýchlo míňa.

OBJEDNÁVKA PREDPLATNÉHO:

    Cena 16 € zahŕňa predplatné časopisu TECHBOX (4 čísla v predajnej cene 3,99 €/ks) + poštovné.
  • Vypíšte: ulica, PSČ, mesto
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Po odoslaní objednávky prostredníctvom vyššie uvedeného formulára a uhradení predplatného vám zašleme 4 najbližšie vydania časopisu TECHBOX. Darček k predplatnému CAR kit CAT vám odošleme do 30 dní od pripísania úhrady za predplatné na náš účet. Darček bude odoslaný na dodaciu adresu, zadanú pri objednávke. Akcia platí od 4. februára 2019 až do minutia zásob (100 ks CAR kit CAT).