RockIt Twist je bezpečná herná konzola pre najmenších

ZDROJ | LeapFrog

Na Medzinárodnom festivale hračiek predstavila spoločnosť LeapFrog novú produktovú zostavu obohacujúcu vývoj detí a ich vzdelávanie. Ak máte malé deti a drahý smartfón, zbystrite pozornosť. RockIt Twist dokáže vaše dieťa popri hraní naučiť jemným motorickým zručnostiam a možno aj väčšej zodpovednosti.

Pre rodičov, ktorí sú dôrazne proti elektronickým hračkám v rukách malých detí, prichádza ako na zavolanie najnovšia hra RockIt Twist od známeho „hračkárstva“ LeapFrog.

Hračky pre najmenších nie sú len Lego, vláčiky alebo Barbie. LeapFrog je lídrom v inovatívnych vzdelávacích hrách pre deti, ktoré podporujú ich zvedavosť a lásku k vzdelávaniu.

https://youtu.be/8aVMJNW-F7Y

Nová hra RockIt Twist je niečo ako Game Boy pre malé dieťa. Uľahčuje hranie hier pomocou množstva mechanických ovládacích prvkov – koliesok, gombíkov, spínačov a posuvníkov.

ZDROJ | LeapFrog

Pre dieťa a jeho motoriku je nesmierne dôležité naučiť sa pracovať (hrať) s fyzickými tlačidlami. Na dotykové ovládanie budú mať dosť času neskôr, keď zvládnu jemnú motoriku. RockIt Twist slúži na zlepšenie koordinácie rúk a očí.

V prípade tohto modelu zmenil výrobca zameranie hry a namiesto zlepšovania sa v čítaní, počítaní a riešení problémov učí malé deti trpezlivosti a pozornosti. RockIt Twist obsahuje okrem hier aj zbierku virtuálnych domácich miláčikov, o ktoré sa musia deti starať a tak na vlastnej koži pozorovať ich rast a vývoj.

ZDROJ | LeapFrog

Podobne ako Game Boy, aj v RockIt Twist je možné rozšíriť herné portfólio o ďalšie hry. Expanzné balíčky obsahujú kód na stiahnutie nových titulov z internetu priamo do zariadenia. Aby drobci nesedeli celé hodiny s konzolou v ruke, výrobca prezieravo neumožnil zdieľanie hier s ich kamarátmi.

RockIt Twist je určený pre deti od 4 do 8 rokov. Začiatok predaja, ani jeho cena oznámená zatiaľ nebola, ale zrejme to bude menej ako stojí nový smartfón, alebo tablet.

ZdrojLeapFrog,PR Newswire

Komentáre k článku