CEWE FOTOKNIHA Pure – fotokniha za pár minút rovno z mobilu

Fotoknihy sú in už niekoľko rokov a ich výroba stále rastie. Je to jednoducho lepšia náhrada za klasické albumy s fotografiami. Má však jednu nevýhodu – je potrebné jej venovať čas. Aj preto CEWE prišlo s novinkou, fotoknihou Pure, ktorú vytvoríte za pár minút cez appku v smartfóne.

Naše hodnotenie

93%
0 100

Výhody

  • jednoduché vytváranie
  • rýchle dodanie
  • kvalitná tlač

Nevýhody

  • nemožnosť upravenia fotiek
  • vysoká cena za doručenie na predajňu

Jednou vetou

CEWE FOTOKNIHA Pure je zaujímavým spestrením na trhu, ktoré môže zaujať hlavne počas leta, kedy si z dovolenky či výletu viete vytvoriť krátku spomienku zo zážitkov priamo zo smartfónu.

ZDROJ | Sony

Predstavte si, že ste na dovolenke, užívate si oddych, výletujete či sa zabávate. Všetky tieto zážitky si s najväčšou pravdepodobnosťou fotíte na mobil, prípadne máte fotoaparát s prepojením na mobil, takže všetky fotky máte aj tak v smartfóne. V dnešnej dobe je to už akosi bežné, že radšej človek fotí smartfónom.

Teraz existuje možnosť, pomocou ktorej tie najlepšie zábery dostanete na papier za pár minút – nazýva sa CEWE FOTOKNIHA Pure. Na jej vytvorenie je potrebné si stiahnuť bezplatnú rovnomennú appku do Androidu alebo iOS, preklikať sa niekoľkými krokmi a vybrať fotky.

Presnejšie 22 fotografií. Vyberať je možné nielen z fotografií v smartfóne, ale môžete siahnuť aj po fotkách v cloude – Google Disk, Dropbox, alebo Amazon Cloud či na SD karte.

Žiaľ, sklamalo rozhádzanie záberov v Google Fotkách. Niektoré zábery boli v samostatných zložkách, ďalšie v albumoch a ďalšie v obrovskej zložke. Po jej otvorení ich appka čítala a pri každom otvorení tejto zložky sa načítavali nanovo.

Po vybratí 22 fotiek ich aplikácia usporiada podľa času vytvorenia, takže zážitky v knihe budú chronologicky za sebou. Preusporiadenie ale nie je problém. Stačí fotku zobrať prstom a presunúť na akúkoľvek inú stranu.

Na titulnú a úvodnú stranu knihy môžete pridať aj krátky popis. Nadpis fotoknihy môže mať maximálne 25 znakov aj s medzerami.

Appka aj vytváranie má byť čo najjednoduchšie, takže fotky už nie je ďalej možné upravovať nijakým spôsobom. Nenájdete tu ani efekty, filtre, popisy…

Nič. Na vytváranie komplikovanejších fotokníh je však k dispozícii appka pre klasickú CEWE FOTOKNIHU.

Pure je tak o jednoduchosti a rýchlosti. Ak už totiž máte vyhliadnutých 22 fotiek, CEWE FOTOKNIHU Pure môžete mať vytvorenú do 5 minút aj s objednávkou.

Do zhruba týždňa (6-8 dní) vám príde malá fotokniha s rozmermi 15 x 15 cm s tvrdou väzbou v peknom obale. Fotky sú tlačené na kvalitný tvrdší matný papier. Tlač je výborná. V prípade, že stroj náhodou niečo pokazí, stačí poslať do 6 týždňov reklamáciu a CEWE vám vytlačí novú FOTOKNIHU Pure.

Cena fotoknihy je 14,95 € + poštovné (1,99 € doručenie na pobočku, alebo 3,99 € doručenie kuriérom). Cena je síce vyššia, no zodpovedá kvalite. Škoda len, že za doručenie na predajňu si výrobca účtuje vôbec nie malý poplatok.

Aktuálne ale môžete ušetriť 5 €! Stačí pri objednávke zadať náš unikátny kód TECHBOXPURE18, s ktorým sa výsledná cena zníži o 5 €.

CEWE FOTOKNIHA Pure je zaujímavým spestrením na trhu, ktoré môže zaujať hlavne počas leta, kedy si z dovolenky či výletu viete vytvoriť krátku spomienku zo zážitkov priamo zo smartfónu.

Aj preto si od nás CEWE FOTOKNIHA Pure vyslúžila ocenenie TIP REDAKCIE.

Komentáre k článku