Prichádza prémiový herný monitor AOC AGON

ZDROJ | AOC

S hernými monitormi a počítačmi sa v poslednej dobe akoby roztrhlo vrece. Nedávno sme tu mali predstavenie All-in-One Digital storm Aura, či recenziu na monitor AOC C3583FQ. Ďalšou novinkou od firmy AOC je monitor AOC AGON s technológiou NVIDIA G-SYNC a IPS panelom.

AOC AGON6
ZDROJ | AOC AGON

Monitor by mal hráčom poskytovať 27-palcový IPS panel s QHD rozlíšením a frekvenciou 165 Hz.

RECENZIAAOC C3583FQ – najkrivší monitor s obrou uhlopriečkou

AOC AGON1
ZDROJ | AOC AGON

Tento prémiový monitor by mal mať natívne rozlíšenie 2 560 x 1 440. Zabudovaná technológia G-SYNC by mala synchronizovať obnovovaciu frekvenciu monitoru s grafickou kartou.

AOC AGON4
ZDROJ | AOC AGON

Ak sa čudujete, čo je malá čierna súčiastka, ktorá sa podobá na anténu a trčí z boku, tak sa jedná o háčik na kábel od slúchadiel. Celkom praktická vecička najmä keď je konektor na slúchadlá v zadnej časti. Požiadavky hráčov by mali byť vyplnené nie len jeho živým obrazom a rýchlosťou, ale aj technológiou Flicker-free, ktorá eliminuje blikanie obrazovky a tým aj únavu očí.

AOC AGON3
ZDROJ | AOC AGON

Pre maximálnu pohodlnosť bude mať monitor nastaviteľný stojan Ergo Dial s výškovým polohovaním a nastavením potrebného náklonu. Výška sa bude dať upraviť až o 13 cm.

Monitor bude mať rýchlosť odozvy len 1 ms, čo je pre hráčov ideálna rýchlosť, keďže spomalenie by ani nemali zaznamenať. Monitor bude disponovať aj posledným USB 3.0 portom. Dátum vydania tohoto kúsku je plánovaný na júl 2016 a cena bude nastavená na úrovni 799 eur.

AOC AGON5
ZDROJ | AOC AGON

ZdrojAOC

Komentáre k článku