Prémiová klávesnica Logitech MX Keys píše skoro bez vašej pomoci

ZDROJ | Logitech

Spoločnosť Logotech predstavila nové prírastky vo svojom prémiovom rade MX, okrem myši MX Master 3 je to hlavne klávesnica Logitech MX Keys.

Logitech MX Keys má vďaka s technológii Perfect Stroke klávesy s nízkym profilom a vynikajúcu hmatovú odozvou pre komfortné, i niekoľkohodinové písanie. Prácu uľahčí rýchlonabíjanie cez USB-C port a ergonomický dizajn.

ZDROJ | Logitech

Pokročilá bezdrôtová klávesnice Logitech MX Keys s plynulým stlačením kláves a presnou hmatovou odozvou dokáže spríjemniť písanie aj veľmi dlhých textov. Funkcia inteligentného podsvietenia kláves deteguje ruky používateľa. Automaticky sa zapína a nastavuje úroveň podsvietenia podľa svetelných podmienok v interiéri. Dokáže sa vypnúť keď sa klávesnica nepoužíva, jednak sa ušetrí energia v batérii a jednak minimalizuje rozptyľovanie pozornosti.

Pozrite siMyš Logitech MX Master 3 ponúka špičkové parametre nielen pre hráčov

K verzii Logitech MX Keys Plus je za príplatok k dispozícii aj mäkká, odolná a odnímateľná opierka rúk, ktorá prináša ešte väčší komfort pri práci.

ZDROJ | Logitech

„Naše najnovšie vlajkové produkty sú určené pre pokročilých používateľov, ako sú softvéroví vývojári, inžinieri alebo návrhári, ktorí chcú byť produktívnejší a potrebujú pracovať so svojím digitálnym obsahom rýchlosťou myšlienky,“ uviedla Delphine Donne-Crocková, generálna riaditeľka pre kreativitu a produktivitu v Logitechu.

„Klávesnica MX Keys ponúka to najpohodlnejšie písanie na klávesoch s nízkym profilom, aké vám môžeme poskytnúť, aby ste dokázali pracovať tak dlho, ako potrebujete. Spoločné použitie tohto prvotriedneho výkonného nástroja znamená dokonalé riešenie pre váš počítač,“ dodáva Delphine Donne-Crocková.

ZDROJ | Logitech

Klávesnica MX Keys je kompatibilná s Windows, macOS a bežnými linuxovými distribúciami. Podporuje technológiu Logitech Flow pre rýchle prepínanie ovládania medzi troma počítačmi s OS Windows (resp. macOS) naraz.

ZDROJ | Logitech

Klávesnica MX Keys a myš MX Master 3 boli vyvinuté s dôrazom na niekoľkohodinové používanie. V prípade zakúpenia oboch zariadení, dostane používateľ opierku rúk zdarma. Samostatne je na predaj za zhruba 19 eur. Klávesnica sa predáva za 109 eur, na Slovensku bude k dispozícii v priebehu tohto mesiaca.

ZDROJ | Logitech

ZdrojLogitech

Komentáre k článku