Poznáme výhercu špičkových hodiniek Garmin Instinct Solar so solárnym nabíjaním

ZDROJ | Garmin.com

Možno aj ty si mal/a šancu vyhrať inteligentné hodinky, ktoré ti budú fungovať bez klasického nabíjania prakticky nepretržite. Stačí byť na slnku a využiť jeho energiu. Garmin Instinct Solar však môžu byť len jedného z vás. Kto vyhral?

27. septembra 2020 o polnoci sme ukončili ďalšiu súťaž, ktorá vás poriadne zaujala. Svedčí o tom aj umiestnenie súťažného článku na 1. mieste za posledný mesiac! Milo ste nás prekvapili aj správnymi odpoveďami, ukázali ste nám, že dobre poznáte hodinky Garmin Instinct Solar. Záujem o výhru bol až tak veľký, že sme zaregistrovali viacero pokusov o zapojenie sa do súťaže v rozpore s pravidlami súťaže, preto sme si aj teraz dali poriadne záležať na vyčistení všetkých súťažiacich od tých, ktorí nespĺňajú podmienky súťaže.

Najväčšou vychytávkou hodiniek Garmin Instinct Solar, ktoré potešia výhercu je rozhodne solárne nabíjanie. V Expedičnom režime pri slnečnom počasí dokážu tieto hodinky s aktívnym GPS vydržať viac ako dva mesiace! Pri dostatočnom pobyte na slnku však pri Šetrnom režime môžu hodinky Garmin Instinct Solar fungovať prakticky neobmedzene. Viac o hodinkách nájdete

ZDROJ | Garmin

Ale poďme sa spolu pozrieť, na správne odpovede v súťaži (odpovede na prvú otázku sme uznali správne všetkým). Ak si bol/a v hre, skontroluj si, či si odpovedal/a správne.

1. Akú výdrž má Garmin Instinct Solar v režime smart hodiniek?
24 dní

2. O koľko dokáže predĺžiť solárny panel v sklíčku hodiniek Garmin Instinct Solar výdrž batérie v režime Expedition GPS?
do 40 dní

3. Akú odolnosť majú hodinky Garmin Instinct Solar?
MIL-STD-810

ZDROJ | Garmin

Vďaka správnym odpovediam a veľkej dávke šťastia sa z ceny Hodiniek Garmin Instinct Solar v krásnej žltej farbe Sunburst poteší Angelika L. z Púchova. Gratulujeme!

Ak si nevyhral/a, zapoj sa do našej novej súťaže o 4x rodinný balíček ESET s knihou Spojení navždy.

Komentáre k článku