Poznáme výhercu namakaného Bluetooth reproduktora JBL Charge 5

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať výborný Bluetooth reproduktor JBL Charge 5, ktorý je na letné párty ako stvorený. Stačilo sledovať portál TECHBOX.sk a správne odpovedať na tri súťažné otázky. My výhercu už poznáme. Kto vyhral?

JBL je jednotka na trhu s párty a prenosnými reproduktormi. Výnimkou nie je ani najnovší model Charge 5, ktorý ponúka výborný dizajn obohatený o nové prvky ako napríklad novú protišmykovú podložku či výrazné logo v prednej časti. Pri JBL Charge 5 sa nemusíte báť, že vám prestane hrať v tom najlepšom. Výdrž dosahuje až 20 hodín.

Reproduktor sa predáva za cenu 179 € a vybrať si ho môžete v rôznych farbených spracovaniach, ktoré odrážajú aktuálne farebné trendy. Okrem klasickej čiernej, môžete siahnuť po modrej, zelenej, šedej, bielej, maskáčovej, červenej, ružovej a modrozelenej. Keď po prvýkrát prepojíte smartfón s reproduktorom, prekvapí vás ako hlasito vie reproduktor hrať a to ho môžete mať kľudne aj na nižšej úrovni hlasitosti.

https://youtu.be/XfUp5sXc4CI

JBL prináša s týmto reproduktorom tzv. JBL Original Pro Sound s optimalizovaným meničom dlhej exkurzie, samostatným výškovým reproduktorom a basovými meničmi s dvojitým pumpovaním. Preložené do jazyku bežného smrteľníka, zvuk vás jednoducho odrovná a to ako kvalitou, tak výkonom a basovým efektom.

Aby toho nebolo málo, záhradnú oslavu nepokazí ani dážď či omylom rozliaty nápoj. JBL Charge 5 je vybavený certifikátom IP67, čo znamená, že je dokonale chránený pred vodou, ale aj prachom.

ZDROJ | JBL

Páči sa vám JBL Charge 5? Neprekvapuje nás to. Ak ste správne odpovedali na súťažné otázky v našej súťaži práve o tomto novom Bluetooth reproduktore, mali ste možnosť vyhrať JBL Charge 5 v čiernej verzii. Dnes už poznáme víťaza, a je ním Filip M. z Bratislavy. Gratulujeme!

Správne odpovede boli:

1. Koľko hodín vydrží JBL Charge 5 na jedno nabitie?
až 20 hodín

2. Akú ochrannú certifikáciu má JBL Charge 5?
IP67

3. V koľkých farebných spracovaniach sa predáva JBL Charge 5 na Slovensku?
až 9 farebných verzií

Súťaž sme pripravili v spolupráci s partnerom DSI Slovakia.

Komentáre k článku