Poznáme výhercov 4 holiacich strojčekov a zastrihávačov Philips OneBlade

Počas júna 2020 ste mali možnosť vyhrať jeden z unikátnych štýlových holiacich strojčekov a zastrihávačov v jednom – Philips OneBlade, ktorý zastrihuje, tvaruje a holí akékoľvek dlhé vlasy. Vďaka Philips OneBlade totiž budete vždy dobre vyzerať pri akejkoľvek príležitosti. Vyhrali ste a rozbalíte si ho doma?

Opäť nás veľmi teší váš záujem o naše súťaže. Ani holiaci strojček ste si nechceli nechať ujsť, zapojilo sa vás do súťaže obrovské množstvo, čo nás veľmi teší. Vyhrať dokonca mohli štyria z vás, usmialo sa na vás šťastie a práve vy si rozbalíte štýlový holiaci strojček a zastrihávač Philips OneBlade QP2620/20, ktorý vám odošleme priamo domov?

Počas súťaže ste mali možnosť sponať nový model Philips OneBlade QP2630/30, ktorý nie je obyčajná žiletka ani obyčajný holiaci strojček. S OneBlade je možné fúzy akejkoľvek dĺžky zastrihávať, holiť ale aj tvarovať. Obrovskou výhodou je jednoduchosť použitia, Philips OneBlade QP2630/30 stačí iba otvoriť a zapnúť. Je vodeodolný a tak je možné ho použiť na suché alebo mokré holenie.

ZDROJ | Philips

Do záverečného žrebovania boli zaradení všetci, ktorí správne odpovedali na tri sútažné otázky, a to:

1. Aká je životnosť každého britu pre Philips OneBlade?
4 mesiace

2. Ako rýchlo nabiješ Philips OneBlade QP2630/30, aby ti vydržal 60 minút nepretržitého výkonu k úprave fúzov?
4 hodiny

3. Koľko čepelí (britov) nájdeš v balení Philips OneBlade QP2630/30?
až dve

ZDROJ | Philips

Vďaka správnym odpovediam a veľkej dávke šťastia sa z cien, nového balenia holiaceho strojčeka Philips OneBlade QP2620/20 potešia:
Ondrej L. z Hnúšte,
Marek V. zo Senca,
Mária P. zo Zvolena,
Lenka Č. zo Skalky nad Váhom.

Gratulujeme!

Komentáre k článku