Pop Voyage – slovenská hra, ktorá chce vdýchnuť nový život hlavolamom

Na našich stránkach ste sa už niekoľkokrát mohli stretnúť s aplikáciami a hrami, ktorých korene siahajú na naše rodné Slovensko. Inak tomu nie je ani v prípade hry Pop Voyage, ktorá má podľa jej tvorcov ambície vdýchnuť nový život do hier, ktoré vás majú zabaviť, ale aj potrápiť.

Pop Voyage Pop Voyage

STIAHNITE SI hru Pop Voyage v App Store

Hneď na úvod uvedieme, že hra Pop Voyage je okrem iOS dostupná aj pre smartfóny a tablety s operačným systémom Google Android a zadarmo si ju môžete stiahnuť v Google Play. Hra patrí žánru Spoj-3 hlavolamov a cieľom vývojárov je zaujať milovníkov tohto žánra, ako aj osloviť úplne nových hráčov, ktorí ešte nemajú s týmto žánrom skúsenosti. Hlavnou postavičkou tejto malá Suzie a jej kamarát ujo Propeller, ktorý ju sprevádza na ceste balónovým svetom.

Pop Voyage Pop Voyage

Tvorcovia hry sa posnažili o čo najčistejšie a najjednoduchšie spracovanie spájania trojice objektov dokopy, čo sa im skutočne podarilo.  Hra je skutočne jednoduchá a zabaví dospelákov, ale aj vaše ratolesti. V niektorých úrovniach sa poriadne potrápite a budete musieť rozmýšľať aj niekoľko ťahov dopredu. Okrem spájania trojice balónov však hra obsahuje aj niekoľko vylepšení, ktoré vám pomôžu získať ešte viac bodov. Na každú úroveň totiž máte obmedzený počet ťahov. Súčasťou hry sú každodenné odmeny, ako aj možnosť vyzvať svojich priateľov na súperenie v riešení hlavolamu.

Pop Voyage Pop Voyage

Hra je zatiaľ v anglickom jazyku, ale jej preklad do slovenčiny by sa mal objaviť čoskoro. Ak teda hľadáte graficky veľmi dobre spracovanú hru, pri ktorej trochu potrápite svoje mozgové závity, určite Pop Voyage nevynechajte.

Pop Voyage

Hodnotenie: 8/10

Veľkosť: 63,1 MB

Kompatibilita: Apple iOS 6.0 a vyšší

Cena: 0,00 €

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku