PlayStation Plus v máji 2021 prinesie Battlefield V a ďalšie skvelé hry

ZDROJ | PlayStation Plus

Pred mesiacom sme si predstavili, čo je to PlayStation Plus spolu s predstavením aktuálnych hier. S blížiacim sa májom bola predstavená aj najnovšia ponuka pre predplatiteľov.

Majitelia prémiového účtu PlayStation Plus sa tak dočkajú trojice hier, ktoré si môžu „zdarma“ stiahnuť a užívať pokým im platí účet. Májová ponuka poteší fanúšikov FPS strielačiek, adventúr, ale aj automobilových pretekov.

Pozrite siČo je to PlayStation Plus a aké hry ponúka?

Battlefield V

Piaty diel kultovej série FPS strielačky je zasadený do druhej svetovej vojny a ponúka akciou nabitú kampaň doplnenú o jeden z najlepších multiplayerových režimov, aké na trhu nájdete. Nechýba výborná grafika a deštrukčný model, kde padajú celé budovy. Výhodou je, že dva roky od pôvodného vydania je v Battlefielde dostupné množstvo obsahu a to najmä do multiplayeru. Hra je dostupná pre hráčov na PS4, no viete si ju samozrejme zahrať aj na PS5.

Stranded Deep

Originálne dobrodružstvo z prvej osoby, v ktorom sa budete snažiť prežiť na opustenom ostrove. Budete loviť divokú zver, stavať si úkryt či zháňať jedlo v štýle pravého stroskotanca. Hra je dostupná pre PS4 hráčov s možnosťou hrania aj na novšej konzole.

Wreckfest

Novinka čisto iba pre PlayStation 5 hráčov poteší všetkých milovníkov demolačných závodov. Pôvodne titul z PS4 si hráči obľúbili najmä kvôli vydarenej fyzike áut a atmosfére zo závodov.

Všetky nové hry budú dostupné od 4. mája pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Tá momentálne vychádza na cenu okolo 60 € ročne a zahŕňa okrem bezplatného multiplayeru a rôznych zliav, vždy tri hry mesačne na stiahnutie zdarma.

Komentáre k článku