PlayStation Plus v júli 2021 prináša aj Call of Duty: Black Ops 4

ZDROJ | PlayStation

Začiatok nového mesiaca so sebou prináša aj nové herné tituly v rámci predplatného PlayStation Plus. Na svoje si prídu fanúšikovia športov či FPS strielačiek.

Tento mesiac čakajú majiteľov PlayStation Plus účtov opäť tri tituly – Call of Duty: Black Ops 4, WWE 2K Battlegrounds a A Plague Tale: Innocence. Stiahnuť si ich môžete do konca mesiaca.

Pozrite siČo je to PlayStation Plus a aké hry ponúka?

Call of Duty: Black Ops 4

PS4

Čisto multiplayerový príspevok do vojnovej ságy Call of Duty. Okrem klasických multiplayer režimov, ponúka Call of Duty: Black Ops 4 aj Battle Royale režim a to všetko v budúcnosti v roku 2043. Pre milovníkov kooperatívnych režimov tu je aj klasický Zombies režim, kde bojujete na zaujímavých mapách proti hordám zombíkov.

WWE 2K Battlegrounds

PS4

Zo športových hier pribudne wrestling, ktorý sa začal predávať ešte v minulom roku. Arkádový titul prináša zábavné prvky do wrestlingového titulu. Bojujte v rôznorodých prostrediach po celom svete, hrajte s kamošmi alebo sám v rámci príbehového režimu. Nechýbajú rôzne špeciálne zbrane či schopnosti, ktorými môžete vylepšiť vaše útoky.

A Plague Tale: Innocence

PS5

Z tohtomesačného výberu exkluzívne na PlayStation 5 dorazila výborná adventúra zasadená do Francúzska 14. storočia, v ktorej sledujete príbeh dvoch súrodencov, ktorí musia utekať pred inkvizíciou. Na PlayStation 5 si hru môžete užiť v 4K natívnom rozlíšení pri 60 fps.

Pozrite siPlayStation Plus v júni 2021 prinesie Star Wars Squadrons a dve ďalšie hry

Tento mesiac máte tiež možnosť okrem trojice hier získať aj titul Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown na PlayStation 4 od štúdia SEGA. Ide o bojový titul, ktorý je obohatený o nové prvky vrátane online turnajov až pre 16 hráčov.

ZdrojPlayStation

Komentáre k článku