Philips soundbary so zľavou do 90 €? Nenechajte si ujsť vianočný cashback

ZDROJ | Philips

Spravte si soundbarové Vianoce vďaka akcii Philips a ich špeciálnemu cashbacku až do 90 € na vybrané modely. Vaša telka dostane druhý dych, verte nám.

Doplniť obývačku o príjemný zvuk pomocou elegantného a sofistikovaného soundbaru práve na Vianoce? Nie je lepší čas! Vybrali sme tri zaujímavé modely, ku ktorým naviac výrobca ponúka lákavý cashback. Navyše sa dokonale budú hodiť k vášmu televízoru.

Philips HTL3325

Elegantný a nenápadný. To sú tajné zbrane 3.1-kanálového soundbaru Philips HTL3325 s výkonom solídnych 300 W. Centrálny zvukový nízkoprofilový panel je vybavený stredovými a výškovými reproduktormi, ktoré sa postarajú o to, aby boli dialógy čo najzreteľnejšie a najčistejšie. Štíhly subwoofer zasa dodá to správne dunenie. Táto kombinácia vám naservíruje až prekvapivý zvukový zážitok, ktorý je naviac podkutý Dolby Digital Surround.

ZDROJ | Philips

Centrálny reproduktor komunikuje so subwooferom pomocou Bluetooth, ktorý viete využiť aj na pripojenie ďalších zariadení, napríklad smatfónu. K dispozícii je tiež USB port, cez ktorý rovnako môžete prehrávať skladby. V ponuke je, samozrejme, aj hardvérová konektivita, ktorá počíta HDMI, digitálny optický vstup a možnosť pripojiť 3,5 mm jack.

ZDROJ | Philips

Praktické riešenia sú tomuto soundbaru naozaj vlastné. Ponúka predprípravu na sofistikované zavesenie na stenu, ale aj technológiu EasyLink, ktorá pomocou HDMI-CEC umožňuje použiť diaľkové ovládanie od televízora. Ak by vám sivé zafarbenie nevyhovovalo, Philips ponúka aj čierny variant, ktorý má označenie HTL3320. Odporúčaná maloobchodná cena Philips HTL3325 je 299,00 €. Doprajte si novinku práve k modelom televízorov Philips Performance, ktoré vás dostanú jedinečnou kombináciou technológií za skvelú cenu.

Philips TAPB405

Hlasové príkazy sú efektívny a pohodlný spôsob, ako ovládať elektroniku. Philips to veľmi dobre vie a preto je 2.1-kanálový soundbar Philips TAPB405 vybavený Google Asistentom. Vyhľadávanie obľúbeného programu či nastavenie hlasitosti sa tak stalo otázkou pár slov. Na diaľkové ovládanie preto môžete takmer zabudnúť.

ZDROJ | Philips

Centrálny panel ponúka výkon 4 x 15 W, ktoré dopĺňa Bluetooth subwoofer s ďalšími 60 W. Ani tu nechýba Dolby Digital Surround. Naviac si môžete vybrať z troch prednastavených zvukových profilov, ktoré vylepšia pozeranie filmu, počúvanie huby a sledovanie správ.

ZDROJ | Philips

Hardvérová konektivita zahŕňa 3,5 mm jack, digitálny optický vstup a HDMI – ARC. Aj tu je vďaka EasyLink možné ovládať soundbar pomocou diaľkového ovládača od televízora a nechýba pripojenie zariadenia pomocou Bluetooth. Odporúčaná maloobchodná cena Philips TAPB405 je 299,90 €.

Philips TAB8505

Play-Fi vám umožní vytvoriť si systém ozvučenia všetkých izieb vášho bytu či domu. Za mozog tejto „zvukovej reťaze“ môžete zvoliť Philips TAB8505 2.1-kanálový soundbar, ktorý viete ovládať priamo aplikáciou Play-Fi, ale aj aplikáciou Philips Sound.

ZDROJ | Philips

Samotný soundbar spolu s Bluetooth subwooferom má výkon do 240 W a zvuk tu je podporený riešením Dolby Atmos, ktoré reprodukuje hĺbku aj výšku zvuku a vytvára virtuálny priestorový zvuk. Kvalitu zvuku zlepšuje ovládanie výšok a basov, prednastavené profily ekvalizéru ponúkajú režimy Film, Hudba, Hlas, Šport a Osobné.

ZDROJ | Philips

Philips TAB8505 2.1-kanálový soundbar podporuje zdokonalenia videa pomocou Dolby Vision, HDR10, HDR10+ a HLG. Podľa druhu hardvérového pripojenia zvláda zvukové formáty Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby MAT a LPCM 2ch. Z externých zdrojv ako USB prečíta MP3, WAV a Flac, z Paly-Fi naviac AIFF MPEG4 AAC a M4A.

ZDROJ | Philips

Pripojiť môžete USB, HDMI, optický digitálny kábel a 3,5 mm jack. Bezdrôtovo si soundbar rozumie so zariadeniami pomocou Bluetooth, Wi-Fi, Apple AirPlay 2 a Google Chromecast. Philips TAB85505 je možné namontovať priamo na stenu. Odporúčaná maloobchodná cena Philips TAB8505 je 399,90 €.

Tak čo, vybrali ste si? A teraz to najlepšie. Pri kúpe soundbarov Philips môžete získať peniaze naspäť. Cashback až do výšky 90 € získate pri kúpe vybraných soundbarov v predajniach NAY, Planeo Elektro, Andrea Shop, Okay, Euronics TPD, Domoss, Datart, Alza a Mall. Pre uplatnenie zľavy je potrebné sa zaregistrovať na stránke Philips.sk a splniť všetky podmienky registrácie. Cashback do výšky 90 € vám výrobca vráti do 30 dní.

Komentáre k článku