Philips Shoqbox, dajte mu poriadne zabrať!

Ak radi počúvate hudbu kdekoľvek a najmä spolu s priateľmi, Philips Shoqbox vám môže uľahčiť túto príjemnú činnosť. Na bežné prenosné reproduktory je potrebné dávať práve vonku veľký pozor. Shoqbox si poradí a nezľakne sa dažďa, prachu, ani pádov.

 

philips shoqbox

Čierny alebo čierno-zlatý podlhovastý valec je obalený vzorovou gumou, ktorá tlmí pády a pôsobí aj ako vodeodolná ochrana. Zrnká piesku alebo prach nie sú taktiež žiadnym problémom či prekážkou. Na vrchu sa nachádza kovový kryt s logom Philips, ktorý navyše plní funkciu ovládania prehrávania. Unikátnou technológiou Swype, teda potiahnutím prstu zľava doprava alebo naopak posúvate skladby, zastavovať ich a podobne. Vedľa sa ešte nachádza tlačidlo zapínania a kovové pútko pre uchytenie na ruksak alebo dokonca skobu.

philips shoqbox

Vo vnútri nájdete dvojicu malých membrán s neodymovými magnetmi. Výkon činí 2 x 4W. Pre basové efekty sa využíva rozšírenie wOOx radiator. Philips Shoybox ďalej obsahuje aj vstavaný mikrofón, teda s ním dokážete aj prijímať hovory. K telefónu sa pripojí cez známy Bluetooth alebo káblom cez AUX. Batéria vydrží podľa výrobcu až 8 hodín prehrávania hudby a dobíja sa USB káblom. Ak by ste si dokonca zadovážili dvojicu týchto sympatických reproduktorov, môžete ich spárovať a budú tvoriť malú stereo sústavu. Shoqbox dosahuje rozmery 7,1 cm na priemer a 17,7 cm na výšku. Hmotnosť nepresiahne 450 gramov. Na trhu ho zatiaľ dostanete prevažne len v zahraničí za sumu v prepočte približne 150 €.

philips shoqbox

Foto: Philips

Komentáre k článku