Philips Performarce s Ambilight môžete mať na 30 dní zdarma, vieme ako na to!

ZDROJ | Philips

Philips Performance je séria, ktorá ponúka za dostupnú cenu funkcie vlastné vlajkovým lodiam v segmente televízorov. The One (Ten pravý), ako sa familiárne táto séria nazýva, si navyše teraz môžete vyskúšať na 30 dní zadarmo.

43 až 70-palcová uhlopriečka LED Android TV s rozlíšením 4K UHD sú televízory, ktoré upútajú aj tých nájnáročnejších. Tu však vlastnosti Philips Performance len začínajú. Vďaka funkcii Ambilight je zážitok z televízora na úplne novej úrovni. LED diódy sú umiestnené na troch stranách zadnej strany obrazovky a okrem filmov reagujú aj na hudbu, hry a ponúkajú režimy Lounge, AmbiWakeup a AmbiSleep. Ambilight dokonca vie rozpoznať farbu steny, aby bol zážitok čo najpôsobivejší.

ZDROJ | Philips

Obraz podporujú všetky hlavné formáty HDR, nechýbajú však ani HDR10+ a Dolby Vision. Philips naviac použilo svoju technológiou P5 Engine, vďaka ktorej takmer nezáleží na zdroji videa a obraz bude naozaj výborný. Vďaka všetkým použítým technológiám bude obraz vždy krásne farebný, ostrý a ponúkne vám aj tie najmenšie detaily v tej najvyššej kvalite.

Zvuk ako z kina?

Philips Performance sa popri prvotriednemu obrazu pýši aj zážitkovým zvukom. Dolby Atmos sa stará o priestorný, veľmi zreteľný, detailný a hlboký zvuk. V ponuke je 20 W výkon s automatickým vyrovnávaním hlasitosti, nočným režimom a 5-pásmovým ekvalizérom. Naviac je k dispozícii technológia DTS Play-Fi, ktorá umožňuje pripojiť bezdrôtové reproduktory. Zvuk z televízora tak môžete mať distribuovaný po celom byte, či dome.

ZDROJ | Philips

Túto funkciu obzvlášť oceníte vďaka operačnému systému Android. Ten vám ponúka okrem mnohých video streamovacích služieb aj tie hudobné, YouTube, či podcastové služby. Pustiť si tak TECHTALKS popri upratovaní bytu, už nebudete musieť naše rozhovory pretáčať hore dole, keď vám niečo ujde. Nie len nadšencov technológií poteší ovládanie hlasom vďaka zapracovanému Google asistentovi a Alexe od Amazonu.

ZDROJ | Philips

Priamo v televízore je k dispozícií 16 GB úložného priestoru, ktorý môžete využiť na váš obľúbený obsah zo streamovacích služieb, ak by váš dodávateľ internetu mal výpadok. Tí pracovití a herní nadšenci zasa ocenia možnosť pripojiť počítač cez HDMI. Kvalita obrazu v tomto prípade môže byť do 4K UHD s rozlíšením 3 840 x 2 160 pixelov pri 60 snímkach za sekundu.

Pripojíte počítač, hernú konzolu, zvuk a ďalšie

Periférne zariadenia pripojíte pomocou štyroch HDMI portov alebo dvoch USB konektorov. K dispozícii je tiež konektor satelitu, CI+, optický digitálny zvukový výstup, ethernet port, servisný a slúchadlový konektor. Bezdrôtovo komunikuje televízor cez Bluetooth a Wi-Fi.

ZDROJ | Philips

Z celej série je rozhodne najzaujímavejším kúskom práve 58-palcový Philips Performance PUS8505, ktorý má odporúčanú maloobchodnú cenu 799 €. Philips naviac ponúka do 31. Januára 2021 možnosť vyskúšať si Philips Performance s prepracovaným Ambilight na 30 dní zadarmo s garanciou vrátenia peňazí. Viac informácií o prebiehajúcej akcii nájdete na stránke Ambilight na 30 dní zadarmo. Akcia Ambilight platí aj na ďalšie modely televízorov Philips s Ambilight.

Článok vznikol v spolupráci s TP Vision.

Komentáre k článku