Pebble Time Round sú ľahké, tenké a okrúhle

ZDROJ | Pebble

Informácia, že Pebble pripravuje okrúhle hodinky, ktoré by mali doplniť v ponuke spoločnosti úspešný model Pebble Time a pôvodné hodinky Pebble sa objavila už dávnejšie. Až teraz však nastal ten správny čas, aby svet uvidel prvé okrúhle hodinky od Pebble.

RECENZIAHodinky s veľkou výdržou, s ktorými si kľudne môžete ísť aj zaplávať

Pebble Time Round 1

Je pravda, že hodinky Pebble nepatrili k tým najkrajším skvostom a doplnkom, ktorým by ste sa pred priateľmi chválili. Mali však úplne iné kvality, ktoré ich majitelia oceňujú. Pebble to však nenechalo na pokoji a tak spoločnosť predstavila úplne nové hodinky Pebble Time Round.

https://youtu.be/6pdaohCvPSg

Pozrite siPebble Time majú farebný displej a zase valcujú Kickstarter

Ako je jasné už z názvu, hodinky majú okrúhly tvar, takže viac pripomínajú klasické okrúhle hodinky. Samotné hodinky sú podobne ako Pebble Time Steel vyrobené z hliníka a ocele. Podľa Pebble sú však ich nové hodinky najľahšími a najtenšími inteligentnými hodinkami na trhu. Ich hrúbka je totiž príjemných 7,5 mm. Pre porovnanie prvá generácia Moto 360 má hrúbku 11 mm.

Pebble Time Round 6

Nové hodinky Pebble Time Round budú mať rôzne veľkosti náramkov. Pánsky model sa bude spoliehať na náramky o šírke 22 mm, kým dámsky model bude mať náramky so šírkou 14 mm. Pri uvedení však budú k dispozícii len kožené náramky, na kovové si budeme musieť ešte nejaký ten mesiac počkať.

Pebble Time Round 2

Niekde sa však tá hrúbka musela prejaviť. Pebble muselo teda v prípade modelu Time Round obetovať kapacitu batérie. Okrúhle Pebble hodinky teda nevydržia až 10 dní, ako v prípade modelu Time, ale len dva dni. Potešením je však určite to, že ak batériu budete nabíjať 15 minút dostanete ďalších 24 hodín výdrže.

Pebble Time Round 3

Okrem toho sa však jedná o rovnaké hodinky ako v prípade Pebble Time. Rovnaký je procesor, pamäť a samozrejme nechýba ani farebný E-Ink displej, ako aj Timeline, čoby nové prostredie pre správu vašich notifikácií, ktoré priniesli nové hodinky Pebble Time. Spoločnosť navyše plánuje čoskoro uverejniť aj SDK pre vývojárov, aby mohli rýchlo a jednoducho prerobiť svoje aplikácie na okrúhle hodinky.

A aká bude cena Pebble Time Round? Do predaja sa dostanú v novembri, pričom ich cena bude 299,99 €.

ZdrojPebble

Komentáre k článku