Pebble inteligentné hodinky pre Android a iOS sú už aj na Slovensku

Česká spoločnosť Recall, ktorej história siaha ešte do roku 2001 a od roku 2013 pôsobí aj na našom trhu sa stala exkluzívnym distribútorom inteligentných hodiniek Pebble pre slovenský trh. Zástupcovia spoločnosti to oznámili na včerajšej neformálnej tlačovej konferencii.

RECENZIAHodinky s veľkou výdržou, s ktorými si kľudne môžete ísť aj zaplávať

Pebble Watch Recall_06

Pozrite siApple Watch z Kicstarteru, teda Pebble Time Steel sú odsúdené na úspech!

Ako sa počas tlačovej konferencie vyjadrili zástupcovia spoločnosti Recall, na tom, aby mohli poskytovať inteligentné hodinky Pebble, ktoré vo svetových predajoch obsadzujú druhú priečku pracovali viac ako rok. Po úspešnom spustení predaja hodiniek v susednej Českej republike tak prichádzajú hodinky aj na náš trh. Spoločnosť tak reaguje na stále rastúci záujem o inteligentné hodinky.

Rast smartwatch 2015 Recall
ZDROJ | Recall

Slovenské zastúpenie spoločnosti Recall plánuje na našom trhu predávať štvoricu modelov. K dispozícii tak budú hodinky Pebble Classic, Pebble Time, Pebble Time Steel a čoskoro (ešte v priebehu Q1) by sa v ponuke spoločnosti mali objaviť aj hodinky Pebble Time Round.

Pebble Watch Recall_01

Pozrite siPebble Time Round sú ľahké, tenké a okrúhle

Ceny jednotlivých modelov sa nebudú príliš líšiť od oficiálnych cien, ktoré spoločnosť Pebble uvádza vo svojom e-shope. Najlacnejšie teda budú plastové hodinky Pebble Classic, ktoré budú v predaji za 139,00 €. Za novšie hodinky Pebble Time zaplatíte 259,00 €. Kovový model hodiniek Pebble Time vás bude stáť 319,00 € a nakoniec cena obľúbeného okrúhleho modelu, Pebble Time Round zatiaľ známa nie je.

Pebble Time oficial 01
ZDROJ | Pebble

Okrem hodiniek samotných však spoločnosť bude poskytovať aj servisnú podporu pre stále sa rozrastajúcu komunitu používateľov inteligentných hodiniek Pebble a tiež aj rôzne príslušenstvo v podobne doplnkových remienkov k hodinkám Pebble. V budúcnosti možno v ponuke e-shopu Recall nájdete aj inteligentné náramky pre hodinky Pebble, ktoré sa začali v priebehu tohto roku konečne objavovať.

Komentáre k článku