AKO Orange vylepšil digitálnu faktúru?

Elektronické faktúry, ktoré nemusíme vyberať z poštových schránok, ale prichádzajú nám priamo do e-mailu napríklad vo formáte PDF sú známe dlhšie. Orange však ukázal, že to ide modernejšie, prehľadnejšie a ešte pohodlnejšie. Pozrite si výhody novej digitálnej faktúry, ktorá zmení váš pohľad na platenie za služby.

orange-digitalna-faktura-screen2
ZDROJ | Orange

O tom, že elektronické faktúry sú medzi zákazníkmi veľkých spoločností obľúbené, niet pochýb. Sympatickou výhodou takýchto faktúr je aj šetrenie životného prostredia. Napríklad u operátora Orange využíva elektronickú faktúru už 68% zákazníkov, čím ročne zachránia približne 3 000 stromov. Moderná digitálna doba však prináša inovácie aj v oblasti elektronických faktúr a práve Orange ukázal, ako vyzerá budúcnosť už dnes. Od septembra totiž odosiela vybraným zákazníkom digitálnu faktúru, ktorú si neotvárate ako samostatný súbor, je totiž interaktívnou mikrostránkou. A to má množstvo výhod.

orange-digitalna-faktura-screen1
ZDROJ | Orange

Digitálnu faktúru môžete dostať aj priamo do vášho smartfónu prostredníctvom SMS správy. Keď kliknete na link v správe, otvorí sa vám prostredie digitálnej faktúry, ktoré sa automaticky prispôsobí displeju vášho smartfónu. Rovnako funguje digitálna faktúra na tabletoch a počítačoch, stačí kliknúť na link v e-mailovej správe a ste v modernom a prehľadnom prostredí faktúry, ktoré sa vám prispôsobuje.

Prehľadnosť a jednoduchosť

Po otvorení digitálnej faktúry vidíte zmenu už na prvý pohľad. Informácie na faktúre nie sú statické ako pri samostatných súboroch, na ktoré ste boli doteraz zvyknutí. Najviac si obľúbite farebný koláčový graf, ktorý jednoduchou a zrozumiteľnou formou znázorňuje jednotlivé položky faktúry. Ihneď tak vidíte, akú časť z faktúrovanej sumy tvorí napríklad paušál, akú časť mobilný internet či ďalšie doplnkové služby.

Nová digitálna faktúra Orangeu s prehľadným zobrazením faktúrovaných položiek a možnosťou priamej úhrady.
Nová digitálna faktúra Orangeu s prehľadným zobrazením faktúrovaných položiek a možnosťou priamej úhrady.ZDROJ | Orange

Cieľom novej digitálnej faktúry je maximálne zjednodušiť prácu s ňou a sprehľadniť údaje na faktúre, aby ste presne vedeli, za čo platíte. A to sa podarilo. Navyše súčasťou digitálnej faktúry je aj možnosť priamej úhrady faktúrovanej sumy online, podobne akoby ste platili za nákup v internetovom obchode. Môžete tak platiť cez známe platobné brány bánk, pomocou platobnej karty alebo prostredníctvom QR kódu PAY by square.

Ak ste zákazníkom Orangeu, už od septembra si môžete užívať výhody digitálnej faktúry, ktorá úplne mení spôsob zobrazenia údajov na faktúre. Najväčšou výhodou je prispôsobenie faktúry zariadeniu, na ktorom si ju zobrazujete, prehľadnosť všetkých údajov a možnosť priamej úhrady faktúry.

ZdrojOrange

Komentáre k článku