Orange predstavil inteligentné hodinky Vector Watch Luna s výdržou 30 dní

ZDROJ | Vector Watch

Orange tlačovou správou oznámil, že do svojej ponuky zaraďuje inteligentné hodinky Vector Watch Luna britského producenta Vector Watch. Tie sú zaujímavé najmä 30-dňovou výdržou.

vector-watch-luna-lifestyle_luna_gold_ellionor
ZDROJ | Vector Watch

Pozrite siVector Watch Luna a Meriadian ponúkajú neuveriteľnú výdrž batérie!

vector-watch-luna-steel-steelmetal
ZDROJ | Vector Watch

Smart hodinky Vector Watch Luna majú intuitívne ovládanie a tracking denných pracovných a voľnočasových aktivít. Vďaka diskrétnym a plne nastaviteľným notifikáciám vibráciami nerušia počas pracovných stretnutí a zároveň ponúkajú všetky vymoženosti inteligentných hodiniek.

vector-watch-luna-steel-steelmetal2
ZDROJ | Vector Watch

Monitorujú kroky, vzdialenosti, kvalitu spánku aj spálené kalórie. Vďaka použitým materiálom ako zafírové sklíčko a nehrdzavejúca oceľ sú Vector Watch Luna vysoko odolné proti nárazom a sú tiež vodeodolné, a to až do hĺbky 50 m.

vector-watch-luna-black-blacksilicone
ZDROJ | Vector Watch

Sú kompatibilné so všetkými operačnými systémami a s väčšinou smartfónov. Okrem toho, že si na nich zákazníci pohodlne prečítajú SMS správy či e-mail, ponúkajú aj funkcie klasických náramkových hodiniek. Vector Watch sú prvé a doposiaľ jediné smart hodinky s garantovanou výdržou batérie 30 dní a viac.

vector-watch-luna-black-blacksilicone2
ZDROJ | Vector Watch

Orange predstavil tri modely Vector Watch Luna, ktoré si môžete zakúpiť v jeho predajniach za špeciálnu cenu, pričom operátor ponúka aj nákup na splátky bez navýšenia.

vector-watch-luna-rosegold-rosegoldmetal
ZDROJ | Vector Watch

V ponuke sú:

Vector Watch Luna Stainless Steel – 394,99 €
Vector Watch Luna Black Silicone – 394,99 €
Vector Watch Luna Rose Gold – 494,99 €

vector-watch-luna-rosegold-rosegoldmetal2
ZDROJ | Vector Watch

V tejto súvislosti Orange informoval, že jeden model Vector Watch dostala od Orangeu dobrodružná expedícia Vietnamsko.

vector-watch-luna-lifestyle_luna_stainless_boardroom
ZDROJ | Vector Watch

V rámci nej piati cestovatelia absolvujú 15-tisíc kilometrov dlhú trať na jednom aute a motorke, pričom prekročia hranice až 15-tich krajín – Kambodža, Vietnam, Laos, Thajsko, Myanmar, Bangladéš, India, Nepál, Pakistan, Irán, Turecko, Bulharsko, Srbsko, Maďarsko a nakoniec Slovensko.

vsadeonline-orange
ZDROJ | Orange

Posádka tak má otestovať nielen garantovanú 30-dňovú výdrž Vector Watch, ale aj ďalšie služby a technológie od Orangeu. Ich dobrodružnú cestu môžete sledovať na sociálnych sieťach i stránke Orangeu.

ZdrojOrange

Komentáre k článku