Orange predstavuje novú digitálnu faktúru

ZDROJ | Orange

Notice: Undefined index: source_name in /home/clients/tech-01/techbox.sk/sub/test/wp-content/themes/techbox/inc/extras.php on line 306

Nová verzia digitálnej faktúry od Orange sa postupne zavádza na Slovensku. Orange sa rozhodol vziať do úvahy názory zákazníkov, ale aj nás, novinárov. Nechýbali sme na jej predstavení.

IMG_3646

Operátor už niekoľko rokov postupne zavádza e-faktúry. V roku 2016 dosiahla e-faktúra na Slovensku penetráciu až 68 % Od začiatku monitorovania zavedenia faktúry v roku 2012 tak Orange zvýšil dosah na Slovensku o 28 %.

Pozrite siNajaktívnejšie rodiny v Orange uskutočnia mesačne až 10 tisíc hovorov!

Nový typ digitálnej faktúry, ktorý Orange chystá, sa môže pochváliť svojou jednoduchosťou. Nejde v podstate o klasický typ faktúry, ale skôr o informačný prehľad, ktorý bude dostupný bez hesla. Okrem neho vám však bude chodiť aj klasická faktúra mailom.

V informačnom prehľade by ste mali nájsť jednoduchý graf, kde uvidíte finančný rozpis vášho paušálu. Okrem toho, môžete digitálnu faktúru cez rozhranie rovno aj zaplatiť.

IMG_3640

Orange má však ambíciu spraviť z tohto dokumentu službu, ktorej primárnou úlohou bude snaha dosiahnuť väčšej informovanosti zákazníka.

Sympatická výhoda je aj šetrenie životného prostredia, pretože zavedenie elektronickej faktúry u 68 % zákazníkov vraj zachráni ročne až 3 000 stromov.

Pozrite siOrange s pokrytím LTE sieťou prekročil 70 % populácie

Devízy digitálnej faktúry sú, že budú primárne určené pre smartfóny, počítače a tablety, aby si mohli zákazníci čo najrýchlejšie pozrieť prehľadné detaily faktúry a rovno ju pohodlne zaplatiť či už cez QR kód, alebo iným spôsobom.

IMG_3639

Doplnkom digitálnej faktúry budú aj benefity v podobe zliav či iných výhod od Orange.

Pozrite siAKO sa nechať inšpirovať v novej predajni Orangeu?

IMG_3638

Finálna verzia digitálnej faktúry by mala uzrieť svetlo sveta už o mesiac v septembri.

Pozrite siOrange sa nebojí virtuálnej reality, ktorú prinesie nový Livebox

Komentáre k článku