Oral B Genius – dokonalé čistenie zubov pre náročných

ZDROJ | Oral BOral B Genius

Používateľov elektrických zubných kefiek môže zaujať prototyp Oral B Genius, ktorý spolu s vašim mobilným telefónom vytvára lokalizačný systém čistenia.

Oral B Genius
ZDROJ | Oral B

Na tohtoročnom Mobile World Congress v Barcelone predstavil Oral B ďalší z produktov – tento raz s názvom Oral B Genius. Podľa výrobcu je Oral B Genius inovatívnym produktom vo svojej oblasti. Lokalizačný systém, tzv. Position Detection Technology kombinuje pohybové senzory s kamerou na vašom smartfóne.

Oral B Genius
ZDROJ | Oral B

Prostredníctvom dvoch spomínaných technológií sníma pohyb kefky po zuboch. Používateľ zubnej kefky Oral B Genius je informovaný o každej čistenej zóne chrupu, tlaku čistenia a jeho trvania.

Oral B Genius
ZDROJ | Oral B

Oral B Genius taktiež prichádza aj s držiakom na smartfón, ktorý môžete pripnúť na zrkadlo vo vašej kúpeľni. V pláne sú aj rôzne varianty farieb zubnej kefky; najmä vrchného prstenca na držiaku. Oral B Genius možno označiť ako elektrickú zubnú kefku vyššej triedy, aj v porovnaní s predchádzajúcimi Oral B Smart Series.

https://www.youtube.com/watch?v=gLpUxDdh9iQ

Výrobca pomôcok dentálnej hygieny už pred časom predstavil elektrické zubné kefky s Bluetooth pripojením a vlastnou aplikáciou. V tom čase sa jednalo o série Oral B 5000 a 7000.

https://www.youtube.com/watch?v=USThB7Nxt64

Oral B 5000 a 7000 s Bluetooth pripojením a aplikáciou si môžete zakúpiť aj prostredníctvom internetového obchodu výrobcu. Oral B Genius je zatiaľ vo fáze prototypu. Na trh by sa mohol dostať v najbližších týždňoch až mesiacoch.

ZdrojOral B

Komentáre k článku