Odmerajú vám aj EKG! Withings Move ECG | Marekova Minúta

Možno ste aj vy vždy chceli fitness náramok, ktorý vám pomôže so sledovaním spánku, alebo aktivity počas dňa, či dokonca vašich športových výkonov. Ak ste sa však doposiaľ nerozhodli, lebo vám nevyhovovali všetky tie super TECH hračičky, prípadne nie ste veľkým nadšencom už na prvý pohľad športovo pôsobiacich náramkov, ktoré sa ani náhodou nehodia k vášmu elegantnému outfitu, máme pre vás skvelý tip.

Sú nim hodinky Withings Move ECG, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako úplne bežné elegantné hodinky a pritom v sebe skrývajú oveľa viac. Vďaka sade senzorov tak napríklad dokážu sledovať vaše denné aktivity.

Získate tak prehľad o spálených kalóriách, prejdenej vzdialenosti, ale aj počte krokov, ktoré ste v ten deň absolvovali. Navyše vám hodinky povedia koľko ste v noci spali a koľkokrát ste sa prebrali, prípadne si môžete nastaviť inteligentný budík.

Ten vás nebude budiť priamo v stanovenom čase, ale v závislosti od toho, v ktorej spánkovej fáze sa nachádzate vás zobudí tak, aby ste boli maximálne oddýchnutí. Geniálne!

Pozrite siMAREKOVA MINÚTA – Rýchlejšie sa to nedozviete nikde

Všetky údaje pritom môžete sledovať priamo v aplikácii Health Mate vo vašom smartfóne. Ani nabíjanie hodiniek nebude problém, keďže na jednu batériu CR2430 vydržia fungovať celých 12 mesiacov.

To však stále nie je všetko! Ako už názov samotných hodiniek prezrádza, Withings Move ECG sú hodinkami, ktoré zvládnu merať aj EKG. Na meranie pritom nepotrebujete ani smartfón a môžete si ho spstiť priamo z hodiniek. Stačí totiž stlačiť a podržať korunku a meranie sa spustí automaticky.

Pozrite siFitness hodinky Withings Move ECG prinášajú zabudované EKG

Za 30 sekúnd tak budete mať prehľad o tom, ako je na tom vaše srdce a v prípade problémov, ako je napríklad fibrilácia a podobne budete na túto skutočnosť upozornení. Výsledky merania pritom môžete bez problémov exportovať a zdieľať napríklad s vašim lekárom.

Nové hodinky Withings Move ECG vám predstavujeme v najnovšej časti nášho seriálu Marekova Minúta. Ak teda nemáte veľa času a chcete pritom vidieť, ako hodinky Withing Move ECG fungujú, za jednu minútu sa dozviete všetko potrebné.

Ak sa vám naše krátke videá s predstavením produktov, ako sú napríklad hodinky Withings Move ECG páčia, dajte nám o tom kľudne vedieť tak, že sa prihlásite na odber našich videí, alebo že nám dáte like.

Rovnako, ak by vás napadol produkt, ktorý by ste chceli v krátkych videách vidieť, neváhajte sa s tipom podeliť buď priamo pod videom, alebo pod týmto článkom. Urobíme všetko pre to, aby sme vám ho mohli ukázať a predstaviť.

Komentáre k článku