Nový iPhone SE od iPhonu 5S ani neroznáte


Notice: Undefined index: source_name in /home/clients/tech-01/techbox.sk/sub/test/wp-content/themes/techbox/inc/extras.php on line 306

V redakcii už naplno testujeme nový iPhone 5S, teda pardón, nový iPhone SE. Najlacnejší iPhone v histórii Apple sa totiž náramne podobá práve na spomínaný model 5S. Z neho si totiž vypožičal dizajn, črevá však dostal novšie a lepšie.

RECENZIAApple iPhone SE – malý, ale s rýchlymi črevami

Apple iPhone SE_18

 

Pozrite siApple iPhone SE je tu aj s malým displejom

Už samotné balenie v ktorom nový iPhone SE dostanete sa podobá na známy iPhone 5S. Iba málokto si na balení všimne novú skratku SE.

Apple iPhone SE_04

RECENZIATestovali sme nový Apple iPhone 6S Plus s unikátnym 3D Touch

Dizajn novinky je jasný. Apple využil existujúci dizajn iPhonu 5S a vložil do neho podstatne výkonnejší hardvér.

Apple iPhone SE_10

Tlačidlo pre zapnutie ostalo na hornej strane podobne ako tomu je v prípade staršieho iPhonu 5S.

Apple iPhone SE_13

4″ displej je okrem ceny hlavným lákadlom nového iPhonu SE. Ak si ho však porovnáte s najväčším iPhonom súčasnosti, bude vám v rukách novinka pripadať až smiešne malá.

Apple iPhone SE_12

Apple iPhone SE_11

Malý displej a kompaktné rozmery sa však podpísali na skutočne pohodlné ovládanie jednou rukou. Ak teda potrebujete smartfón s iOS, moderným hardvérom a chcete ho ovládať jednou rukou, voľba je jasná.

Apple iPhone SE_14

Okrem vylepšeného hardvéru prináša nový iPhone SE aj rýchlejšie Touch ID. Aj keď je nutné poznamenať, že v prípade iPhonu 6S a 6S Plus je ešte rýchlejšie.

Apple iPhone SE_17

Apple iPhone SE_02

Ďalšou novinkou je vylepšený fotoaparát, ktorý ponúka rozlíšenie 12 Mpx. V kvalite fotografií sa tak nový iPhone SE môže smelo porovnávať s novými iPhonmi 6S a 6S Plus.

Apple iPhone SE_09

Aj keď Apple nepoužil u najmenšieho iPhonu technológiu 3D Touch, tešiť sa môžete aspoň na live fotografie, ktoré priniesli iPhony z minulého roku.

Apple iPhone SE_15

Ak sa tešíte na recenziu nového iPhonu SE, nájdete ju na našich stránkach už čoskoro.

Apple iPhone SE_06

V prípade prednej kamery Apple nezabudol na Retina Flash, čo je náhrada blesku pre predný fotoaparát. Pri fotografii v tme tak namiesto blesku silno blikne displej smartfónu.

Za zapožičanie nového iPhonu SE ďakujeme operátorovi Telekom.

Komentáre k článku