Nové Sony Xperie smartfóny na našom videu z Barcelony

Práve prebiehajúca výstav Mobile World Congress 2019 v španielskej Barcelone prináša jeden nový kúsok za druhým. Japonské Sony si povedalo, že po rokoch v úzadí chce preraziť a predstavilo smartfóny s minimálne dvomi objektívmi a extrémne širokouhlými displejmi.

Pozrite siSony Xperia 1 – nová vlajková loď dobiehajúca konkurenciu

Hlavnou novinkou je Sony Xperia 1, vlajková loď s trojicou fotoaparátov, ktorá snáď ukáže konkurencii chrbát. Výrobca to potrebuje ako soľ. Okrem nej sa ale v stánku Sony objavili aj modely Xperia 10 a Xperia 10 Plus. Názvoslovie čisto náhodné s nedávno predstavenými vlajkovými loďami od Samsungu (#noirony). Samsung S10 sú vlajkové lode, Xperie 10 od Sony sú stredná trieda.

Pozrite siSony Xperia 10 a 10 Plus sú dostupnejšie verzie vlajkovej lode Sony Xperia 1

Pozrite si, ako trio noviniek vyzerá naživo priamo na videu kolegov z Barcelony, ktorí sa tam pod strechami výstaviska potia, aby vám priniesli živé fotky a videá najhorúcejších noviniek…

https://www.youtube.com/watch?v=aSZVZtHMKE0

O BEZPEČNOSŤ DÁT NAŠICH REDAKTOROV POČAS MWC 2019 SA STARÁ ESET.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2019 ďakujeme spoločnostiam Orange Slovensko a Lenovo (Slovakia), ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone, a zároveň sa starajú o ich dátové spojenie.

 

Komentáre k článku