Nixon Mission – ste pripravení na dobrodružstvo?

ZDROJ | NixonNixon The Mission

Nixon Mission sú určené pre všetkých tých, ktorým je adrenalín blízkym priateľom – napr. horolezcom, vysokohorským turistom, surfujúcim a ďalším s podobnými záujmami.

Nixon The Mission
ZDROJ | Nixon

Nixon predstavil inteligentné hodinky Mission so zvýšenou odolnosťou. Nixon Mission sú určené pre všetkých tých, ktorým je adrenalín blízkym priateľom. Medzi základné vlastnosti Mission patrí odolnosť voči vonkajším vplyvom.

https://vimeo.com/159100102

Nositelia Mission, môžu inteligentné hodinky využívať na horách aj na pláži, pri rôznych druhoch aktivít – snowboardingu, surfingu, horolezectve, turistike a pri nespočetnom množstve ďalších.

Nixon The Mission
ZDROJ | Nixon

Mission sú odolné voči vode až do hĺbky 10-ATM, inak povedané až do 100 metrov pod hladinou mora. Odolnosť voči otrasom a mechanickému poškodeniu je zabezpečená 48 milimetrovým polykarbonátovým puzdrom. AMOLED displej je vyrobený z odolného Gorilla Glass. V okolí displeja sa nachádza spevňujúci rám z chirurgickej ocele s označením 316L.

Nixon The Mission
ZDROJ | Nixon

Systém Nixon Mission je založený na operačnom systéme Android Wear. V systéme je inštalovaný Google Fit. Dokáže spolupracovať s obľúbenými aplikáciami, ako napr. Surfline alebo Snocountry. Okrem merača aktivity, ponúka model aj hlasové ovládanie a mnoho viac.

V inteligentných hodinách je integrovaná aplikácia Nixon Mission a Nixon Trace, ktoré vám umožňujú plnohodnotné využívanie zariadenia. Nixon Trace je vám umožňuje zaznamenávať jednotlivé výkony a v priebehu aktivity ich aj kontrolovať.

Nixon The Mission
ZDROJ | Nixon

Nixon Mission sú schopné spolupracovať s mobilnými zariadeniami s OS Android 4.3+ a iOS 8.2+.

Pozrite siGarmin Forerunner 630: najlepšie bežecké hodinky

V jadre inteligentných hodiniek sa nachádza procesor Qualcomm Snapdragon 2100, 512MB RAM, 4GB internej pamäte pre ukladanie hudobných skladieb. Z pestrej palety senzorov sa v Nixon Mission nachádza GPS, termometer, altimeter, barometer, e-kompas, gyrometer, akcelerometer a taktiež aj senzory na meranie vlhkosti.

Nixon The Mission
ZDROJ | Nixon

Inteligentné hodinky Nixon Mission si môžete prispôsobiť. Budete mať možnosť vybrať si vraj až z 15 rôznych farieb. Momentálne je k dispozícii oranžová, čierna a strieborná. K hodinkám je navrhnutých okolo 20 farebných variantov náramkov.

Cena inteligentných hodiniek Nixon Mission sa pohybuje okolo 400 dolárov.

Komentáre k článku