Nixon The Mission – ďalšie akčné smart hodinky

Trh s inteligentnými hodinkami sa rozrastá o ďalší prírastok. Tentokrát ide o štýlové akčné smart hodinky Nixon The Mission.

Kombinácia slova akčný a smart evokuje, že sa bude jednať o odolné inteligentné hodinky ideálne na rôzne športy a náročnejšie situácie.

nixon-the-mission
ZDROJ | Nixon

Vodotesnosť je teda samozrejmosť, no mali by vydržať aj extrémnejšie mrazy. Ak by ste sa chceli ísť s hodinkami potápať, môžete pokojne ísť až do hĺbky 100 metrov.

1,39″ kruhový displej je ukrytý pod Corning Gorilla Glass sklom. O vodotesnosť sa stará technológia MicLock, ktorá nevpustí žiadnu vodu do hodiniek. MicLock je špeciálny manuálny zámok, ktorý treba vždy pred kontaktom hodiniek s tekutinou zapnúť.

nixon-the-mission-7
ZDROJ | Nixon

Pozrite siMobvoi Ticwatch 2 – hodinky s Androidom za stovku

Operačný systém hodiniek je Android Wear a hodinky sa snažia osloviť najmä surferov, keďže propagujú nainštalovanú aplikáciu Surfline, ktorá slúži ako zdroj informácii o podmienkach na surfovanie.

Okrem surferov určite potešia aj lyžiarov, keďže druhá aplikácia Snowcountry naopak monitoruje horské podmienky.

nixon-the-mission-4
ZDROJ | Nixon

Hodinky sú samozrejme kompatibilné so smartfónmi s Android a iOS.

https://vimeo.com/177621683

Pozrite siApple Watch Series 2 – druhá generácia bude hlavne odolnejšia

nixon-the-mission-3
ZDROJ | Nixon

Z ďalších funkcií nechýba GPS, Mapy, hlasové vyhľadávanie, Google Fit (športová aplikácia), Music Control (ovládanie hudby), Weather Updates (počasie), Commune Conditions (stav na cestách), Remote Shutter (ovládanie fotoaparátu na smartfóne) a dokonca Track Flights (sledovanie letov).

Počas akejkoľvek športovej činnosti v mori, alebo na horách vás budú zároveň hodinky upozorňovať v prípade búrky či lavínového nebezpečenstva.

Hodinky sa nabíjajú cez dokovaciu stanicu a výdrž 400 mAh batérie by mala byť niečo cez jeden deň.

Hodinky budú dostupné v troch farebných spracovaniach – čierna, strieborná a veľmi pekná oranžová. Vymeniť si však môžete takmer všetky časti hodiniek za inú farbu. Napríklad hodinky budú mať 9 rôznych farieb ručičiek, 9 farieb digitálnych čísel a 14 farieb rozhrania.

nixon-the-mission-8
ZDROJ | Nixon

Pozrite siVector Watch Luna a Meriadian ponúkajú neuveriteľnú výdrž batérie!

https://vimeo.com/181809094

Ak vás hodinky Nixon The Mission zaujali, dátum vydania je nastavený na 10. októbra 2016 a predávať sa budú za 400 dolárov. Drahé, ale veľmi pekné.

ZdrojNixon

Komentáre k článku