Našli sme najstarší robotický vysávač iRobot Roomba na Slovensku!

Počas celého mesiaca júl 2019 sme hľadali najstarší robotický vysávač iRobot Roomba na Slovensku. Kto je jeho majiteľom a vymení ho za najnovší iRobot Roomba i7+?

Pri príležitosti 10 rokov iRobot na Slovensku sa spoločnosť rozhodla nájsť najstarší funkčný robotický vysávač zakúpený na Slovensku. A my sme jej s hľadaním pomáhali.

iRobot Roomba i7+ ZDROJ | iRobot

Mnohí z vás celé roky používajú robotické vysávače tejto značky. Dokazuje to aj váš záujem, ktorý ste pri tomto hľadaní preukázali. Prvou cenou, pre majiteľa najstaršieho funkčného robotického vysávača iRobot Roomba, je špičkový robotický vysávač iRobot Roomba i7+. Získa ho Z. Hrehorová zo Skalice. Prihlásený robotický vysávač do súťaže bol vyrobený počas januára 2009.

Najstarší iRobot Roomba v súťaži

Majitelia druhého a tretieho najstaršieho robotického vysávača iRobot Roomba získajú profesionálne vyservisovanie robota, čo predstavuje jeho kompletné vyčistenie, skontrolovanie a výmenu všetkých mechanických dielov. Zo servisu svojho iRobot Roomba sa môžu tešiť M. Varga z Hôrok a M. Pekárek z Topoľčian. Druhý robotický vysávač je z apríla roka 2009 a na treťom mieste sa umiestnil robotický vysávač iRobot Roomba z mája roka 2009.

2. najstarší iRobot Roomba v súťaži

3. najstarší iRobot Roomba v súťaži

Výhercom blahoželáme! Na našich stránkach vám čoskoro ukážeme aj to, ako robotické vysávače vyzerajú po servise a čo sme na nich menili. Určite nás sledujte.

Komentáre k článku