Movado Motion vyzerajú ešte lepšie ako bežné hodinky

ZDROJ | Movado

Výrobca luxusných hodiniek, spoločnosť Movado nepredstavila len nový model BOLD Motion, ale aj verziu Movado Motion. Tá je určená najmä pre tých používateľov, ktorí si myslia, že hodinky BOLD Motion sú až prehnane futuristické. Movado Motion totiž vyzerajú ako skutočne elegantné hodinky.

https://youtu.be/O3Vrf4gx5g0

Pozrite siMovado BOLD Motion – luxusné smart hodinky od HP

Podobne ako prvé hodinky aj Motion spolupracujú so smartfónmi s operačným systémom Android a iOS. Kolekcia Movado Motion  pritom zhŕňa šesť modelov, medzi ktorými si vyberú páni aj dámy. ceny jednotlivých modelov sa pohybujú od 995 USD až po 2 495 USD. Hodinky sú však na rozdiel od modelu BOLD Motion podstatne elegantnejšie a pripomínajú perfektne spracované švajčiarske hodinky.

Movado Museum Sport Motion 01
ZDROJ | Movado

Ostatné funkcie hodiniek sú rovnaké ako v  prípade modelu BOLD. Dozviete sa teda svoju dennú aktivitu, kvalitu spánku a samozrejme aj notifikácie na udalosti, ktoré sa však priamo nezobrazujú. Indikujú ich malé LED diódy. Ak teda hľadáte krásne hodinky, ktoré majú zastuúpiť aj fitness náramok, pozrite sa na novinky od spoločnosti Movado, istotne si vyberiete.

https://youtu.be/QDk8Xc6WAaI

ZdrojMovado

Komentáre k článku