Misfit Vapor X – hodinky, ktoré ponúkajú štýlový dizajn a pohodlie pri nosení

ZDROJ | Misfit

Značka Misfit sa už niekoľko rokov venuje výrobe štýlových športových wearable zariadení. Najnovšie prichádza s novou verziou športových hodiniek Misfit Vapor X.

Firma Misfit v minulosti priniesla originálny Misfit Ray náramok, netradičný Misfit Shine náramok na plávanie či elegantné hodinky Misfit Command.

ZDROJ | Misfit

Pozrite siMisfit Vapor 2 – druhá generácia smart hodiniek s NFC a GPS

Nové hodinky Misfit Vapor X nadväzujú na predchádzajúce hodinky Misfit Vapor 2, ktoré sa nám ukázali v minulom roku. Novinkou je výkonnejší procesor Snapdragon 3 100 a nové režimy batérie, ktorá dostala vyššiu výdrž. Dominantou je 1,19″ AMOLED displej. Hodinky vážia iba 43 gramov a výrobca sľubuje, že ide o najpohodlnejší kúsok z ich portfólia. O pohodlie sa tiež postará nový Sport Strap+ náramok, ktorý je vyrobený zo silikónu.

Kľúčovými funkciami je zabudovaný snímač srdcového tepu, GPS, NFC a tiež zabudovaný prehrávač hudby, na ktorý nie je potrebné mať smartfón. Okrem toho hodinky disponujú akcelerometrom, výškomerom, gyroskopom, mikrofónom a okrem Bluetooth pripojenia, podporujú aj Wi-Fi.

Hodinky Misfit Vapor X bežia na operačnom systéme Wear OS od Google a logicky sú aj kompatibilné s Android smartfónmi. Hodinky dokážu sledovať rôzne športové aktivity a nechýbajú smart notifikácie. Ponúkajú aj vodeodolnosť až do hĺbky 30 metrov.

ZDROJ | Misfit

Pozrite siMisfit Command – nie drahé, elegantné hybridné smart hodinky

Vo vnútri nájdeme 4 GB úložisko a 512 MB pamäte RAM, čo je dosť málo v porovnaní s konkurenciou, ktorá ponúka zvyčajne 1 GB RAM. Zabudovaná 300 mAh batéria vydrží podľa výrobcu viac ako 24 hodín na jedno nabitie a v prípade, že máte aktivovaný šetrič, vydržia 2 dni navyše.

Pokiaľ vás hodinky Misfit Vapor X zaujali, kúpiť si ich môžete na oficiálnej stránke Misfit za cenu 199 dolárov v piatich farebných spracovaniach – čierna, bielo-ružová, modro-strieborná, zelená a zlato-béžová. Za túto cenu však budú iba dočasne. Po limitovanej akcii budú stáť 279 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojMisfit

Komentáre k článku