Milan Dzilsky – Cez Magadan až po Xiaomi | TECHTALKS

Vitajte priatelia, opäť máme pre vás novú časť TECHTALKS, tentokrát z nových priestorov nášho partnera BIS audio. Hosť, ktorého sme vyspovedali je oficiálnym zástupcom obľúbenej značky Xiaomi na Slovensku. Čo všetko nám prezradil?

Vedeli ste, že Xiaomi má oficiálne zástúpenie aj na Slovensku? Milan Dzilsky – Country Sales Manager Slovakia Xiaomi Technology sa stará o to, aby sme si aj u nás užili produkty výrobcu na maximum. A verte nám, je ich poriadne množstvo. Xiaomi nie je totiž len výrobca smartfónov, od Xiaomi si môžete kúpiť inteligentné hodinky, kolobežky, vysávače, rôzne príslušenstvo k telefónom, počítačom, audio produkty či dokonca varič ryže.

Xiaomi sa pritom snaží ponúknuť všetky tech hračky za čestné ceny, o čom sa môžete presvedčiť, ak ste si už nejaký ten produkt Xiaomi sami kúpili. Milan má navyše na zariadenia Xiaomi iný pohľad, v rozhovore sa dozviete, ako by bolo možné využiť elektrickú kolobežku, ale aj to, ako môžete na diaľku potešiť niekoho u vás doma.

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS, kde vám prezradíme aj to, aké to bolo na 14 000 km trase Magadan, ktorú Milan s priateľmi absolvoval na motorke.

Všimnite si aj nový priestor TECHTALKS, za ktorý ďakujeme spoločnosti BIS audio. Ak si chcete užiť kvalitný zvuk, rozhodne aj vy navštívte predajňu BIS audio na Vajnorskej 98/E v Bratislave.

Komentáre k článku