Michal Korec – Časy printu mi chýbajú | TECHTALKS

Priatelia pozrite si nový TECHTALKS, s hosťom, ktorého pravdepodobne poznáte nielen od operátora Slovak Telekom. Michal Korec nám prezradil, čo si myslí o hoaxoch na sociálnych sieťach, prečo sú v ponuke operátora aj iné zariadenia ako smartfóny, ale aj to, prečo chodí často do kina.

V novej časti TECHTALKS sa rozprávame s Michalom Korcom, expertom korporátnej komunikácie Slovak Telekom. Michal je v Telekome už niekoľko rokov a určite ho poznáte aj z televízie, pretože sa vyjadruje k rôznym operátorským otázkam. Michal sa rozhovoril aj o sieti 5G, ale aj o tom, prečo v ponuke operátora nájdete aj iné gadgety ako sú smartfóny.

Michal však okrem svojej operátorskej kariéry miluje hry a filmy. Hry dokonca recenzuje, mnohé z jeho skvelých článkov a recenzií nájdete aj na našich stránkach TECHBOX.

Filmy sú jeho ďalšou veľkou vášňou. V priemere je v kine aj 3x do týždňa. Michalove recenzie filmov nájdete na známej stránke Kinema.sk pre ktorú Michal napísal už takmer 1 300 recenzií!

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS rozhodne stojí za to, Michal Korec je veľmi zaujímavý človek a takmer 30 minutiek vám ubehne poriadne rýchlo.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Michalom Korcom nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Rozhovor sme nahrávali začiatkom septembra 2020. Všimnite si aj zaujímavý priestor štúdia TECHTALKS, za ktorý ďakujeme spoločnosti BIS audio. Ak si chcete užiť kvalitný zvuk, rozhodne aj vy navštívte predajňu BIS audio na Vajnorskej 98/E v Bratislave.

Komentáre k článku