Meizu Mix – prvé smart hodinky od čínskeho velikána

ZDROJ | androidheadlines

V 80. rokoch bol hit nosiť digitálky, dnes sa však hitom stávajú smart hodinky. Čínsky velikán Meizu nechce byť pozadu a tak predstavil svoje krásne smart hodinky Meizu Mix.

Neukážu toho síce mnoho, no vyzerajú parádne. Na zobrazenie smart funkcií však budete potrebovať smartfón s nainštalovanou aplikáciou.

Meizu-Mix-smartwatch_9

Spoločnosť Meizu pôvodne začala ako výrobca MP3 prehrávačov a postupne sa prepracovali k výrobe dobre predávaných smartfónov.

Nový produkt Meizu sú však hodinky Meizu Mix, ktoré budú dostupné v dvoch farebných spracovaniach – striebornej a čiernej. Navyše budú vyrobené z kovových materiálov.

Meizu-Mix-smartwatch_2
ZDROJ | androidheadlines

Pozrite siPolar M600 – smart hodinky primárne pre športovcov

Zaujímavé je, že hodinky sú na pohľad klasické analógové, no disponujú smart funkciami. Medzi inteligentné funkcie patrí napríklad LED indikátor a vybračný modul.

Ochranné sklo hodiniek je zo safíru. Potencionálnych záujemcov určite poteší aj vodotesnosť až do hĺbky 30 metrov. Na sledovanie stavu a prepojenie bude slúžiť smartfón aplikácia od Meizu.

Meizu-Mix-smartwatch_3

Z ďalších funkcii, Meizu Mix disponujú Bluetooth 4.0 technológiou, akcelerometrom a gyroskopom. Výdrž zabezpečí 270 mAh batéria, čo by malo naozaj stačiť, keďže hodinky nemajú digitálny displej. Meizu dokonca sľubuje až 240 hodinovú výdrž.

Pozrite siWithings Activité Steel – nové dostupné analógové smart hodinky

Meizu-Mix-smartwatch_13

Hodinky si budete môcť kúpiť s tromi rôznymi vyhotoveniami remienkov – denim, koža a nehrzdavejúca oceľ. Všetky tri dizajny majú čo ponúknuť a hodinky tak skutočne pôsobia luxusne. Meizu Mix momentálne bojujú o vznik na čínskej crowdfundingovej stránke Taobao a mali by byť dostupné už v septembri.

Meizu Mix
ZDROJ | Meizu

Denimová verzia má stáť 150 dolárov, kožená 196 dolárov a oceľová 226 dolárov. Pri Číne sme zvyknutí ešte na nižšie ceny, no stále ide o lepšie hodnoty, než má konkurencia. Navyše hodinky vyzerajú naozaj veľmi dobre a pri kvalitných analógových hodinkách môžete zaplatiť veľmi podobnú sumu.

Veríme, že budú mať úspech na trhu, pretože ponúkajú ideálny mix elegantných analógových hodiniek skombinovaných so smart funkciami.

Pozrite siMeizu MX6 – prémiová konštrukcia či desať-jadro za ľudovú cenu

Meizu-Mix-smartwatch_11

Zdrojandroidheadlines

Komentáre k článku