Louis Vuitton má nový bezdrôtový reproduktor akoby z inej planéty

ZDROJ | Louis Vuitton

Známej módnej značke Louis Vuitton nie sú cudzie ani technológie. Najnovšie to dokazuje bezdrôtovým reproduktorom Horizon Light Up, ktorý sa dokonale povznáša na UFO a aj keď ide o módny doplnok, parametrami nesklame ani technologických nadšencov.

V predaji nájdete desiatky, ak nie rovno stovky rôznych bezdrôtových reproduktorov. Ani jeden z nich však nevyzerá ako najnovší výtvor značky Louis Vuitton. Reproduktor Horizon Light Up si poľahky získa pozornosť okolia a to nielen vďaka dynamickému podsvieteniu, ktoré dokáže blikať do rytmu hudby.

ZDROJ | Louis Vuitton

Aj keď Horizon Light Up vyzerá vyslovene ako mimozemský lietajúci tanier, v skutočnosti jeho dizajn vychádza z kabelky Louis Vuitton Toupie. Podobná je aj jeho cena, do predaja zamieri už 31. júla s cenou od 2 890 dolárov.

Pozrite siPeklo zamrzlo, Tesla sprístupní nabíjačky Supercharger aj pre iné značky!

Prémiovej cene nebude ale v tomto prípade odpovedať iba dizajn, Louis Vuitton osadil do nového reproduktoru celkom zaujímavú audio výbavu a hardvér.

ZDROJ | Louis Vuitton

Pod vrstvou skla, ocele, kože a 35 LED diódami bude mať Horizon Light Up umiestnený 3“ subwoofer, dvojicu 0,75“ výškových reproduktorov, tri mikrofóny pre hlasové hovory a čip s podporou pripojení AirPlay 2 a Bluetooth 5.1.

Pozrite siZbohom predlžovačky, modulárny HyperJuice ponúka výkon až do 1 600 W

Na jedno nabitie reproduktor vydrží hrať až 15 hodín a jeho batéria sa nabíja primárne cez USB-C, v balení však bude mať aj dokovaciu stanicu. Rozumieť si má dokonca aj s mobilnou aplikáciou LV, spoločnosť však bližšie neprezrádza, aké funkcie budú v mobilnej aplikácii konkrétne prístupné.

Aj keď produkty Louis Vuitton predáva primárne značka, v tomto prípade sa za novým reproduktorom určite obzrú aj nadšenci audio gadgetov a netradičných technológií. Otázna teraz zostáva už iba kvalita jeho zvukového prejavu, ktorá však pre cieľovú skupinu tohto reproduktora nebude zrejme až tak podstatná.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojLouis Vuitton

Komentáre k článku