Liquidation – slovenská stratégia zbiera financie na Kickstarteri

ZDROJ | Liquidation

Na Kickstarteri môžete podporiť slovenskú stratégiu Liquidation, ktorá je vo vývoji už niekoľko rokov a prináša mix fantasy a sci-fi žánru.

Liquidation je real-time stratégia od milovníkov ikonických hier tohto žánru. Na Slovensku vyrástla celá generácia hráčov na tituloch ako Red Alert, Starcraft, Warcraft či Warhammer. Práve na týchto kultových stratégiách je vidieť silná inšpirácia, ktorú využili aj autori hry, ktorými sú slovenskí vývojári zo štúdia Grindstone. To už má za sebou niekoľko herných titulov ako napríklad Die by the Blade, Underflow a Hellmut: The Badass from Hell.

Pozrite siFotorealistické hry sú za rohom. Pozrite sa, ako Intel vylepšil GTA pomocou AI

Hra nás zavedie na planétu Vea, kde po katastrofe vymrela celá civilizácia. Pri obnovovaní planéty sa však objaví zvláštna substancia, o ktorú sa začína obrovská vojna, ktorá bude trvať 38 rokov

Liquidation ponúkne 3 singleplayerové alebo kooperatívne kampane, v rámci ktorých môžete zažiť jednu a tú istú misiu z pohľadu rôznych veliteľov a strán.

Súčasťou hry má byť aj režim Skirmish proti umelej inteligencii, ale aj multiplayer. Ten má byť v ponuke aj samostatne a zadarmo.

ZDROJ | Liquidation

Pozrite siPop Voyage – slovenská hra, ktorá chce vdýchnuť nový život hlavolamom

Pokiaľ si chcete hru Liquidation vyskúšať, je k dispozícii aj demo, ktoré nájdete priamo na stránke Kickstarter, prípadne na Steame, kde má byť vo finále hra aj dostupná. Liquidation môžete na Kickstarteri podporiť už od 5 €. Digitálnu kópiu hry s rôznymi bonusmi môžete získať podporou 20 €.

Plánovaný dátum vydania Liquidation je september 2022. Cieľom je vyzbierať aspoň 35 000 €. Do konca kampane ostáva ešte približne mesiac a vyzbieraná je približne jedna tretina z požadovanej sumy.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku