LG Watch Urbane sú vraj menšie a luxusnejšie smart hodinky

LG Watch Urbane

LG ešte pred prichádzajúcou výstavou MWC 2015 v Barcelone predstavuje nové smart hodinky LG Watch Urbane. Nejde o nový model svojim vnútrom, ale hlavne vonkajším spracovaním. Namiesto obrovského tela ponúknu o čosi menšie a hlavne luxusnejšie kovové telo v striebornej alebo zlatej farbe. Náramok bude kožený a samozrejme vymeniteľný. Na prvý pohľad tak budete na ruke nosiť masívne ručičkové hodinky, no tie v sebe ukrývajú malý „počítač“ s Wi-Fi a Bluetooth.

LG Watch Urbane

Srdcom je procesor Snapdragon 400 s takom 1,2 GHz na každom z dvojice jadier. Podporovať ho bude 512 MB pamäť RAM či 4 GB interná pamäť. Informácie z operačného systému Android Wear sa zobrazujú na 1,3“ P-OLED displeji (320 x 320 px), ktorý by mal byť o čosi vylepšenenjší. Napríklad nepotrebuje tak mohutný okraj a teda telo by malo byť o čosi užšie. Novinkou majú byť nové zobrazenia ručičkových hodiniek, ktoré budú viac pripomínať klasické hodinky.

LG Watch Urbane

Po modeloch ako LG G Watch či G Watch R je to vcelku slušný pokrok, no až na MWC 2015 uvidíme, či sa dočkáme reálneho zlepšenia hlavne čo sa týka veľkosti a použiteľnosti. Rozmery nových LG Watch Urbane sú stále poriadnych 45,5 x 52,2 x 10,9 mm. Batéria sa pritom však nezmení a ponúkne 410 mAh kapacitu.

POZRITE SI: LG G Watch R na prvý pohľad vyzerajú ako úplne bežné hodinky, pravda je však iná

LG Watch Urbane

 

Foto: LG

Komentáre k článku