Lenovo predstavilo dvojicu monitorov stvorených na hranie

ZDROJ | Lenovo

Lenovo toto leto venuje všetkým hráčom a okrem herných notebookov a počítačov, oznamuje aj herné monitory Lenovo Legion Y25f a Lenovo Legion Y27f.

Herné monitory sú pre hráčov žiadaným tovarom, keďže zabezpečujú plynulé hranie bez sekania. Novinky od značky Lenovo sú tým pravým orechovým pre herné večery.

Pozrite siVideli sme naživo nové herné delá Lenovo Legion Y530 a Y730

Lenovo Legion Y25f

Novinka prináša 24,5″ FHD obrazovku, ktorá podporuje HDR hry. Technológia AMD FreeSync synchronizuje 144Hz obnovovaciu frekvenciu monitora s grafickou kartou, vďaka čomu je eliminované sekanie obrazovky a minimalizuje sa zlé zobrazenie a oneskorenie.

Monitor tiež umožňuje nastaviť extrémny režim, ktorý zníži dobu odozvy na 1 ms, čo je ideálne pri náročných multiplayerových hrách.

Monitoru nechýba stojan a certifikácia Eye Comfort, ktorá znižuje únavu očí vďaka redukcii modrého svetla. Monitor disponuje portami HDMI, DisplayPort, USB 3.0., audio konektorom, držiakom VESA a integrovaným držiakom pre slúchadlá.

ZDROJ | Lenovo

Pozrite siLenovo ThinkPad X1 Yoga 3 – vybavený hybrid pre najnáročnejších

Lenovo Legion Y27f

Druhým predstaveným monitorom je zahnutý 27″ kúsok s pozorovacím uhlom 178°. Monitor Lenovo Y27f je ďalej vybavený technológiou AMD FreeSync, ktorá sa stará o to, aby bola 144 Hz obnovovacia frekvencia monitora zosynchronizovaná s grafickou kartou a eliminovalo sa tak sekanie obrazu, zlé zobrazenie a jeho oneskorenie.

Podobne ako predchádzajúci model, aj Lenovo Legion Y27f disponuje držiakom na slúchadlá, krytmi na zadné porty či oranžovým LED podsvieteným. Držiak VESA, ktorý tiež na monitore nájdete, slúži na zapojenie viacerých monitorov.

Čo sa týka cien, model Lenovo Legion Y25f sa bude na Slovensku predávať od 1. októbra za cenu 260 €. Druhý model Lenovo Legion Y27f sa začne u nás predávať v rovnakom dátume, no za cenu 385 €.

ZDROJ | Lenovo

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku