Legendárne OPPO vstupuje na slovenský trh, toto sú jeho debutové produkty

ZDROJ | OPPO

O nových produktoch a technológiách od spoločnosti OPPO píšeme pravidelne, no len máloktorá z týchto noviniek bola aj reálne dostupná na našom trhu. To sa od dnešného dňa mení, OPPO totiž vstupuje na náš trh a hneď na úvod sem prináša aj prvé smartfóny a bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú čím zaujať.

Smartfóny a ďalšie mobilné produkty značky OPPO si už nebude potrebné zháňať zo zahraničia a u neoficiálnych predajcov. Od 1. júla 2021 ich totiž budete môcť nájsť nielen v ponuke predajcov Alza.sk, Mall.sk, Nay.sk, Planeo Elektro a Datart.sk, ale aj v ponuke slovenských operátorov O2, Orange a Telekom, kde by mali byť dostupné aj klasicky so zľavou v spojení s paušálom.

ZDROJ | OPPO

Ako prvú na Slovensko spoločnosť prinesie sériu smartfónov Reno5, konkrétne modely OPPO Reno5 5G a Reno5 Z, ktoré doplnia true wireless slúchadlá Enco Air a Enco Buds. Smartfóny budú u nás dostupné s celou paletou služieb Google a zabezpečený bude na našom trhu samozrejme aj (po)záručný servis.

Pozrite siNový vlajkový čipset Snapdragon 888+ 5G je tu, čo prináša?

Takpovediac vlajkovou loďou v rámci aktuálnej ponuky bude model OPPO Reno5 5G vybavený 6,44“ AMOLED displejom s 90 Hz obnovovacou frekvenciou a s integrovaným snímačom odtlačkov, čipsetom Snapdragon 765G (8+128 GB) a rýchlym nabíjaním SuperVOOC 2.0 s výkonom až 65 W. Na Slovensko mieri s cenou od 449 eur.

ZDROJ | OPPO

Spoločnosť mu v ponuke bude robiť sériová dvojička OPPO Reno5 Z vybavená 6,43“ AMOLED displejom s obnovovacou frekvenciou 60 Hz a integrovaným odtlačkom prstov, čipsetom MediaTek Dimensity 800U 5G (8+128 GB) a rýchlym nabíjaním VOOC 4.0 s výkonom do 30 W. Na Slovensku bude tento model dostupný za cenu od 359 eur.

Spolu so smartfónmi do predaja mieria aj spomínané true wireless slúchadlá Enco Air a Enco Buds. Špecialitou prvých menovaných slúchadiel je okrem technológie potlačenia sumu počas hovorov aj rýchle nabíjanie. Na zabezpečenie ďalších 8 hodín počúvania ich stačí nabíjať iba 10 minút. Celkovo aj s nabíjacou krabičkou vydržia až 24 hodín. V predaji sú za 79 eur.

ZDROJ | OPPO

Slúchadlá Enco Buds sa vyznačujú najmä odolnosťou voči vode a prachu podľa certifikácie IP54, vhodné sú teda aj na šport. Behom 15 minút sa Enco Buds dokážu nabiť na ďalších 6 hodín počúvania a spolu s obalom vydržia na jedno nabitie až 24 hodín. Nechýba im ani potlačenie sumu pri hovoroch a dotykové ovládanie. V predaji sú na našom trhu za 49 eur.

ZDROJ | OPPO

Komentáre k článku